Moje šťastná hvězda

Roman Vojtek: Lituje, že opustil těhotnou manželku?

Žije s milenkou, že by zářil štěstím se říct nedá

Dnes už bývalí manželé Vojtkovi byli na první pohled doslova ideálním párem. Vojtek byl úspěšným hercem a moderátorem a jeho krásná manželka Tereza se oddaně starala o jejich dcerku EDITU (5). Zlom v jejich vztahu nastal zřejmě v době, kdy Tereza čekala malého BENEDIKTA (1). Zhruba měsíc před porodem jejich druhého dítěte totiž Vojtek rodinu znenadání opustil. A zatímco jeho těhotná žena skončila v péči psychiatrů, on dával do médií rozhovory, aby vysvětlil, co ho k takovému jednání vedlo. „Chápu, že z vnějšího pohledu je toto jednání naprosto neakceptovatelné, hnusné a neomluvitelné. Naprosto rozumím své ženě, jak se cítí, nebo si to myslím. To, co se stalo, nebylo plánované,“ snažil se očistit své jméno.

Přišel o všechno

Celá záležitost byla uzavřena s tím, že herec nebyl šťastný a asi to své ženě neřekl dost důrazně. Nechce se ale věřit, že zatímco ještě před několika měsíci měl všechno – vysněný rodinný dům, překrásnou manželku, dcerku a vidinu dalšího potomka, a nebyl šťastný, že by nyní konečně byl. Vždyť přišel úplně o všechno! Během rozvodu, který proběhl v polovině srpna se Roman rozhodl vzdát domu, který tak připadl bývalé ženě. Hodnota domu v Řitce u Prahy se odhaduje na 10 milionů korun. Proč se vzdával domu, po kterém tolik toužil? Možná proto, že lituje, jak se k své nicnetušící rodině zachoval. Navíc mu musí být jasné, že nyní si další vilku pořídí jen sotva.

Zkomplikoval si život

Budeme-li předpokládat, že Vojtkova nespokojenost ve vztahu byla zakořeněna v tom, že měl život příliš klidný a bezstarostný, je možné, že nyní opravdu štěstím jenom září. Místo krásného rodinného domu žije s milenkou PETROU VRASPÍROVOU (28) v pronajatém bytě za Prahou a své děti vídá jen občas. Nemá strach, že ho malý Benedikt nebude téměř znát a že pro něho bude třeba jednou jen milým „strejdou“? A co Editka? Neobává se herec, že jednou přijde chvíle, kdy mu jeho dcera bude neomalený odchod od maminky vyčítat? Nemluvě o tom, že ani veřejný obraz herce nebude nyní zřejmě nejlepší. Ještě donedávna byl pro mnohé nepřítelem číslo jedna a i v současné době se ještě stále objevují nenávistné komentáře pod články s jeho jménem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden