Roman Vojtek: Nečekané změny

Láska s mladičkou kolegyní Petrou Vraspínovou (29) mění Romana Vojtka (45) k nepoznání. Zatímco předtím byl téměř usedlým tátou o drodiny, teď je z něho bláznivý puberťák. Dřív trávil veškerý čas hlavně s dcerou Editkou (6) a Benediktem (2).

Po boku přítelkyně Petry, za kterou vyměnil svou manželku a matku svých dětí, Terezu (46), jakoby mu narostla křídla a chtěl si užívat, co to dá. Dětem je stce pořád svědomitým tátou, ale jakmile se ratolestem ztratí z dohledu, na řadu přijdou divoké barové dýchánky, které se protahují dlouho do rána.

"Roman je teď výborný večírkový parťák, na oslavě našeho kamaráda s námi vydržel v baru až do rána," pochvaloval si jeden mladý začínající herec, který před nedávnem oslavil osmnáctiny. Sociální síť pak Vojtek plní bláznivými selfie se svými známými a kolegy.

A chytají ho i nespoutané cestovatelské choutky. Naposledy se svou láskou vyrazil na romantickou dovolenu do Barcelony, kde opět nedali ránu bez selfie tyče a všechno šlo rovnou na Facebook. Chápeme, že vedle své přítelkyně Vojtek omládl, ale že by se vrátil rovnou do věku teenagerů?.

reklama
reklama

Komentáře