Roman Vojtek plánuje další svatbu

Možná by se dalo očekávat, že po nevydařeném manželství bude herec už zdrženlivý. Hned se nepohrne do dalšího sňatku. Co když znovu šlápne vedle? Chce riskovat další rozvod? Když si Roman Vojtek (45) bral svoji bývalou ženu Terezu (36), myslel si, ž to bude na celý život.

Po letech ale podle jeho slov zjistil, že hledá něco jiného, než má. Od své ženy odešel i přesto, že s ní zanedlouho čekal druhé dítě. A brzy představil i svoji o patnáct let mladší přítelkyni Petru Vraspínovou (29).

S ní teď plánuje další svatbu!

Tereza se nikdy netajila tím, že by si chtěla Romana vzít a založit s ním rodinu. S touhle myšlenkou si pohrávala ráda. „Moc se těším, až spolu budeme mít děti, Roman bude ten nejlepší táta,“ básnila a dělala prý všechno pro to, aby ho dostala k oltáři.

Vojtka si náležitě hýčká. Například k jeho pětačtyřicátým narozeninám mu připravila velké překvapení v podobě nečekaného únosu do zámeckého hotelu, kde si pak užívali ve wellness a posteli s nebesy. A zdá se, že na Vojtka to zabírá.

I když se zpočátku zdálo, že do chomoutu ho podruhé už nikdo nedostane, vedle Petry jakoby rozkvetl, hýří energií, je samá legrácka a nyní ji měl dokonce požádat o ruku!

„Roman s Petrou jsou už zasnoubení,“ ví zdroj z blízkého okolí páru. Herec měl pokleknout s prstenem na společné dovolené u moře. „O svatbě jsme se samozřejmě bavili, ale nejdřív musí být žádost o ruku,“ vysvětloval Vojtek ještě před časem.

V té době chystal nečekaný dárek pro Petru k třicetinám, které má v říjnu. Zmínil se, že by zasnoubení mohlo proběhnout při té příležitosti. Vzápětí si ale uvědomil, že když to prozradil, nebylo by to pak překvapení.

Dalo se tudíž očekávat, že to Vojtek načasuje jinak. Bude svatba do roka a do dne?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden