Roman Vojtek: Strká hlavu do chomoutu?

Z jednoho manželství utekl, přesto má kuráž ženit se zas. Cožpak se nepoučí? Ač se herec a tanečník Roman Vojtek (45) rozvedl teprve loni v létě, už by chtěl znovu do chomoutu! Domnívá se snad, že napodruhé to dopadne líp? Možná se bojí, že by ho jeho krásná kolegyně z divadla Petra Vraspírová (29), do které je až po uši zamilovaný, mohla jinak pustit k vodě.

A tak se tento odvážný dobrodruh skutečně pustil do plánování svatby, která už, věřte nevěřte, dostává konkrétní obrysy. Ukazuje se, že k žádosti o ruku možná dojde na oslavě Petřiných třicátých narozenin, a ta se uskuteční letos v říjnu.

Půvabná blondýnka totiž dokonale partnerovi vyrazila dech, když slavil významné narozeniny on. Byly pětačtyřicáté. Petra celý týden domlouvala, vyřizovala, organizovala. V narozeninový den partnera "unesla" do přepychového hotelu, kde si užívali rozmazlování a luxusu.

Pohledný tanečník má tak co dohánět! Jaké zásnubní překvapení pro svou světlovlasou vílu asi přichystá? Je pravděpodobné, že poklekne a požádá ji o ruku. To bude exmanželka Tereza Vojtková (36), matka jeho dvou dětí, koukat.

.

reklama
reklama

Komentáře