Roman Vojtek: Terčem útoku rodiny

Herec Roman Vojtek (45) konečně šťastný a spokojený po boku přítelkyně? Zdaleka tomu tak není....

Všechno je jinak, než se zdá! Herec si sice prosadil svou a začal životní etapu s mladičkou Petrou Vraspírovou (29). Nejspíš budí dojem, že si plnými doušky užívá nové lásky. Nemá však chvilku klidu. Domácí pohodu, kterou by mohl s kráskou mít, mu kazí neustálé útoky rodiny jeho exmanželky Terezy (37), jíž kvůli ní opustil.

Vlastně ani není divu. Tereza si prošla doslova peklem. Dva měsíce před porodem jí Vojtek oznámil, že od ní odchází. Měli spolu už dceru Editu (7) a co nevidět se měl narodit syn Benedikt (2). "Bylo to strašný! A v podstatě není den, kdy bych si na to nevzpomněla.

Vybavuju si každý slovo, co mi řekl... Byla jsem šokovaná, paralyzovaná, vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, co slyším," nechala se slyšet hercova exmanželka s tím, že vlastně dodnes netuší, proč se rozešli.

"Prý už prostě nemohl. Já nevím, co nemohl... Neumím se z toho ani ponaučit. Budu s tím muset žít...," vylévala si srdce. Dokonce kvůli traumatu z rozchodu skončila na antidepresivech. "V podstatě jsem jenom zvracela.

Ohrožovalo to na životě miminko, nešlo to tedy jinak," svěřila se. A teď Vojtkovi její rodiče šálek hořkosti dávají vypít až do dna. Rodina Terezy se do herce opírá s tím, že lže a dělá se navenek hezčí, než je.

Například napadají to, že Tereze postavil za své peníze nový dům v Jesenici, jak měl tvrdit. Prý ji nechal na holičkách! "Můžu vás ubezpečit, že dům si Tereza postavila sama, z peněz z majetkoprávního vyrovnání po rozvodu a z prodeje bytu, který vlastnila dávno před tím, než poznala pana Vojtka.

Ten k výstavbě nového domu nepřispěl ani radou, ani rukou. Pomoc hledala u nás rodičů a svých sourozenců," vyčítají mu. Vojtek se tak musí neustále obhajovat. "Vím, že jsem jejich dceru opustil.

Ale po tom, jak jsem ji i děti zabezpečil a jak se o ně starám, musím říct, že mě mrzí, jak se ke mně chovají," říká. Rozvod ho měl celkem stát více než šest milionů. "Vybrala si Lexuse, že v ničem jiném jezdit nebude.

Tak jsem jí koupil, co chtěla, a teď jen pořád slýchám, jak jsem špatnej," postěžoval si. Je jasné, že klid v duši ani po boku vysněné ženy Vojtek nemá. Do nitra jeho rodinných záležitostí však nikdo nevidí, proto jen těžko však soudit, na které straně je pravda.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden