Roman Vojtek: Všechny nechutně obelhali

Tak to je síla! Před dvěma lety opustil ROMAN VOJTEK (46) svoji manželku pouhý měsíc před porodem! Tehdy vehementně popíral, že by odcházel v tu nejméně vhodnou chvíli kvůli jiné ženě. Teď se ukázalo, že nemluvil pravdu!

Jeho nová láska, PETRA VRASPÍROVÁ (31) totiž přiznala, že něco mezi nimi začalo vznikat ještě v době, když byl se svou těhotnou manželkou! „Poznali jsme se v době, kdy byl Roman ještě ženatý s manželkou Terezou. Bylo to těžké období, ale naštěstí je to vše už za námi,“ potvrdila muzikálová zpěvačka. Přitom se dlouho mělo za to, že Roman opustil manželku v březnu 2017 a randit s novou blondýnkou začal až na sklonku léta a podzimu. Takže páreček tehdy všechny solidně obelhal!

Jen se vymlouval

Tehdy hercův čin všechny šokoval. Opustit manželku měsíc před porodem je silné kafe a Vojtek tehdy kvůli tomu přišel o hodně kšeftů. Spoustu lidí zarazilo, že nevydržel ještě měsíc podporovat manželku alespoň do porodu, aby nebylo náhlým odchodem ohroženo bezpečí miminka. Ta také jeho odchod nesla natolik těžce, že před nástupem do porodnice byla úplně na dně, nemohla jíst a skončila na antidepresivech. Navíc jeho bávalá partnerka dodnes nechápe, co ho k takovému rozhodnutí přivedlo. Na jeho chování prý nebylo nic podezřelého. Dnes je jasné, že už byl zakoukaný někde jinde a budoucnost po boku bývalé ženy si nedokázal představit. A tak všechno zahodil a doufal, že mu to vyjde s Vraspírovou. Jsou to kolegové a s největší pravděpodobností se potkali během práce na nějakém muzikálu. Teď už spolu normálně vystupují na veřejnosti jako dvě hrdličky, ale nad jejich vztahem se vznáší stín pochybností.

Monika Poslušná: O tohle všechno přišel.

Děti s ní zatím nechce

Do manželství se Vraspírová právě nežene, něco jiného to ale je ohledně dětí a mateřství. Potomky by chtěla a za jejich tátu právě Vojtka! Ten se ale drží zpátky. Prý děti ještě nejsou aktuální téma. A tak si musí zpěvačka ještě počkat. Ale aby ji Vojtek nenechal čekat moc dlouho! Sám dvě děti má, vídá se s nimi a roli otce má vlastně splněnou. Co když bude chtít mladou přítelkyni jenom pro sebe a děti bude pořád oddalovat? Petra sice teprve překročila třicítku, ale čas utíká jako voda a možná se jednoho dne vzbudí a zjistí, že s početím to nebude tak úplně jednoduché. V tomhle ohledu by asi měla Petra trochu zbystřit.

Chladné rodičovské přijetí

Své výhrady museli mít na začátku i Petřini rodiče. Jejich dcera se dala dohromady s mužem, který opustil manželku a nenarozené dítě v tom nejcitlivějším momentu. Vraspírová říká, že výběrem jejího partnera nebyli nadšení, ale nakonec ho přijali. Co jim také ostatně zbývalo? Jenomže je jasné, že se o svou dceru musejí bát. Když muž dokáže opustit ženu jednou, a to ještě v takové situaci, nebude mít zábrany to udělat znovu. Jenom čas ukáže, jestli tento vztah obstojí, nebo Vojtek za několik let vymění Vraspírovou, stejně drsně jako svoji exmanželku, za nějaký mladší model. Možná by herečka měla na svého přítele trochu víc přitlačit, aby začal jejich vztah brát trochu víc vážně. Aby neskončila bezdětná a nešťastná!

reklama
reklama

Komentáře