Můj kousek štěstí

Románek? Dana Morávková přiznala chemii s Čenským

Vztah mezi kolegy? Zcela obvyklý scénář...

Pracují spolu pěknou řádku let. Už dlouho se spekuluje, že mezi Danou Morávkovou (51) a Janem Čenským (61) musí být mnohem víc, než „jen“ profesní spojení.

Herečka ještě přilila olej do ohně, když nedávno přiznala, že mezi nimi funguje chemie. Prošli spolu například Ordinací v růžové zahradě, teď bok po boku moderují Víkendovou Snídani na Nově.

I starý pes si může vzpomenout na staré kousky...

Zatímco Morávkové manželství s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem (58) žádné velké skandály neprovázejí, pohádkový princ je jiná písnička. Mnohokrát se spekulovalo, že Danu Čenskou (55) podvádí.

Mluvilo se o úletu s herečkou  Ivanou Andrlovou (62) či lyžařkou Kateřinou Neu­mannovou (50). Fotografové ho přistihli, jak se ve Zlíně líbá s květinářkou. Žena mu výstřelky odpustila.

Někteří jeho kolegové však říkají, že flirtík si málokdy nechá ujít. Otázka je, jestli by do toho dokázal „zatáhnout“ i Morávkovou.

Na jednu stranu se herečka prezentuje jako „paní Slušná“, které se milostné avantýry netýkají. Na stranu druhou, ale tichá voda břehy mele.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden