Moje šťastná hvězda

Románek s kolegou?

Spekulovalo se o tom, že se DANA MORÁVKOVÁ (48) dala dohromady s kolegou JANEM ČENSKÝM (58). Co je na tom pravdy?

Hrají spolu dlouhá léta a před kamerou spolu tak ladí, že si kdekdo začal myslet, že spolu něco musejí mít. Dana Morávková (48) nikdy nepopírala, že si s Janem Čenským (58) rozumějí. A to dokonce i ve svém volném čase, kdy se podle všeho několikrát sešli v restauraci, aby si popovídali o společných tématech.

Když před dvěma lety Čenský zažíval manželskou krizi, ihned se také objevily spekulace, že utíká do náruče své pohledné herecké kolegyně. Ve skutečnosti tomu tak ale nebylo. Ti dva si rozumějí jako staří herečtí přátelé, ale podle jejich společných kolegů se nikdy vzájemně fyzicky nepřitahovali.

A i kdyby, Dana Morávková má své zásady, které by nikdy neporušila. V případě Jana Čenského už to sice tak jisté není a zřejmě neexistuje člověk, který by dal za něj ruku do ohně, ale ten svou krizi řešil jinak než ženami.

Odjel na dlouhou pouť po Španělsku. Ani dnes však spekulace ohledně jejich vztahu neutichají. Dokud budou hrát spolu, jsou si souzeni a začínají tak šlapat na paty svým kolegům Bobu Kleplovi (61) a Evě Holubové (60), o nichž se také dodnes tvrdí, že jsou milenci.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden