Můj kousek štěstí

Románek se zadaným kolegou?

Čeká ji rozvod?

Mluvilo se o tom, že si v Praze v tichosti pořizuje byt. Teď už je to podle všeho realita.

Přitom manžel hvězdy seriálu Zlatá labuť o tom prý dlouho nechtěl ani slyšet. Asi dobře věděl, proč ji chce mít pod dohledem doma v Rožnovem pod Radhoštěm.

Kristýna Ryška (38) proto dlouho pendlovala mezi severní Moravou, kde s manželem bydlí, a hlavním městem, kde natáčí seriál. Tomu je ale podle mnoha informací konec. Vypadá to totiž, že ji do Prahy netáhne jen práce...

Díky hlavní roli ve Zlaté labuti se z Vaculy stal žádaný muž, ani herečka možná neodolala.

Podváděl exmanželku?

Spekuluje se o tom, že se Ryška zakoukala do kolegy Adama Vaculy (35), který v seriálu hraje hlavní roli. Několikrát spolu prý byli na jídle nebo na kávičce.

Mezi přáteli možná normální věc, ovšem mnoho lidí si všimlo, že mezi nimi může být mnohem víc. Prý se k sobě nechovají jen jako kamarádi. Přitom Vacula má přítelkyni, vítězku kulinářské soutěže MasterChef Veroniku Beskydiarovou (29).

To ale pro něj nemusí být překážka. Herec byl v minulosti ženatý s vicemiss z roku 2007 Lilian Sarah Fischerovou (39). Tu ale měl podle zákulisních spekulací podvádět, takže se brzy rozvedli.

Ve Zlaté labuti si střihla intimní scény se Simonou Lewandowskou. Ani tose manželovi nemuselo líbit.

Domácí dusno

Je možné, že se tyto zvěsti donesly i k manželovi Kristýny Ryšky. Třeba právě proto se mohl Jan Ryška tak vehementně bránit tomu, aby jeho drahá polovička trávila čas v Praze.

Tím spíš, že seriálová hvězda asi před časem slíbila, že se bude spíš než kariéře věnovat péči o jejich syna Antonína (2). A to je teď podle všeho z velké části na Ryškovi, neboť brunetka rozjíždí zářnou kariéru.

Vytíženou herečku brzy čeká natáčení pokračování seriálů Král Šumavy: Fantom temného kraje a Mozaika. Na rodinu tedy bude zřejmě ještě méně času.

Jestli to doteď její manžel snášel psychicky špatně, může se domácí dusno ještě zhoršit. A pak je otázka, jestli to vztah ustojí. Někteří lidé si mohou říkat, proč herečka nějakou práci prostě neodmítne a nepočká na další.

Na úkor rodiny?

Zřejmě si dobře uvědomuje, že by se mohla opakovat situace, která před lety nastala po jejím konci v seriálu Ulice. Pak čekala roky na pořádnou nabídku.

Nyní se hřeje na výsluní a jen tak z něj zjevně nehodlá sestoupit, možná ani kvůli záchraně rodinné pohody. Cena za slávu ale může být až příliš vysoká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden