Romantický bouřlivák měl pro krásné ženy slabost

Rodina pro něj byla vším a manželku by nikdy neopustil, ani to mu ale nezabránilo otáčet se za jinými kráskami, které mu samy nadbíhaly.

Říkal o sobě, že se měl narodit o několik století dřív. BORIS RÖSNER (†55) byl skutečným romantikem a dobyvatelem ženských srdcí, zároveň ale milujícím manželem a vynikajícím hercem.

V žilách Borise Rösnera (†55) kolovala modrá krev, kterou zdědil po šlechtických předcích, kteří pocházeli z Bavorska a v 18. století se usadili v Čechách. Snad proto byl takový romantický bouřlivák.

Jeho neuvěřitelné charisma, jež rozdával na jevišti i v soukromí, mu zcela vynahradilo to, že nebyl žádný krasavec. Přesto dobýval ženská srdce neuvěřitelně snadno. A se stejnou vášní hrál své postavy, zvláště ty divadelní.

Platil za vinu dávných předků

Předkové mu ale odkázali také strašlivé prokletí, jemuž herec bezezbytku věřil a které se svým způsobem vyplnilo i v jeho případě. Kletba visela nad jeho

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden