Moje sladké tajemství

Rozbije kolegovi manželství?

Moje sladké tajemství

Filip Blažek ji obdivuje již spoustu let. A ani on jí není lhostejný. Rýsuje se nový pár?

Zdálo se, že po nevydařeném vztahu s otcem své první dcery našla to pravé partnerské štěstí. Když ale Markéta Plánková (45) před rokem oznámila, že se rozešla s manželem Danielem Častvajem (49), všichni byli v šoku. Nyní to ale vypadá, že sama možná dlouho nezůstane!

Když se kdysi zamilovala na place Rodinných pout do problémového Romana Štolpy (59), nebylo z toho nic dobrého. Teď je prý ale Markéta Plánková (45) opět v pokušení. Hvězda seriálu Jedna rodina má mít totiž velice blízko k sexy fešákovi Filipu Blažkovi (50).

A okouzlení je to zjevně vzájemné. Tomu se ani nedivíme. I přesto, že urostlý sympaťák nedávno oslavil padesátiny, pořád se z něj ženám podlamují kolena. S krásnou blondýnkou by

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden