Rozchod Jany Brejchové s Jaromírem Hanzlíkem přišel po třinácti letech doslova ze dne na den!

„Začínal hezký den. A najednou se za mými zády ozve: Prosím tě, jak se to tváříš?“

Herečka Jana Brejchová (80) žila se svým třetím manželem, když do jejího života nečekaně vstoupila nová láska. A Jaromíru Hanzlíkovi (72) se neuměla a nechtěla ubránit.

Mimořádné ženy mívají i mimořádný citový život. U jedné z našich největších hereckých krásek, Jany Brejchové, to platilo v plné míře. Celkem čtyřikrát se vdala a ještě navíc strávila třináct let ve vztahu s kolegou Jaromírem Hanzlíkem (72).

Devět let nejistoty

Prvním manželem Jany byl režisér Miloš Forman  (†86). Vzala si ho už v osmnácti a vydrželo jim to čtyři roky. Nebyla bohužel jedinou ženou v Milošově životě. Když se dozvěděla, že na zájezd do Velké Británie s ním jede jedna baletka, se kterou měl mít poměr, věděla, že je konec.

Oznámila mu to do Londýna telefonicky. Tak trochu z trucu se hned provdala za německého herce a režiséra Ulricha Theina  (†64). Čekala s ním dítě, ale to se v pokročilém stádiu těhotenství bohužel narodilo mrtvé.

Celý život to pak Jana brala jako trest za to, že se

Zbývá vám 77% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden