Rozchod kvůli dítěti?

Tušíme, proč už netvoří pár se sympatickým hudebníkem Janem Melíškem.

O tom, jak se herečka Denisa Nesvačilová (29) trápí, věděli dlouho jen její nejbližší. Důvod konce vztahu s přítelem sice drží pod pokličkou, ale v jejím okolí se přece jen něco šušká.

Skoro tři roky trval vztah herečky Denisy Nesvačilové (29), kterou diváci pravidelně vídají v seriálu Slunečná s hudebníkem Janem Melíškem. To už je ale minulostí, jen o tom Nesvačilová nebyl připravena hovořit na veřejnosti.

Podle všeho totiž byla sama už před vánočními svátky. „Je to už nějaký čas, co nejsme spolu," potvrdila konečně v minulých dnech. Stala se jejich láska další obětí současné situace, kdy se kvůli karanténím opatřením rozpadá jeden vztah za druhým nebo to způsobilo

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden