Rozchod kvůli dítěti?

Takhle to dopadnout nemělo! Alice Bendová (43) a její přítel Michal Topol (31) tvořili krásný pár a zdálo se, že i stabilní. Ač byl mezi nimi propastný věkový rozdíl dvanáct let, Michal sotva vyrostl z klukovských let, zatímco Alice byla zasloužilou matkou dvou dětí, skvěle si rozuměli.

"Vztah nezávisí na věku a každý typ vztahu má svá specifika. Řekla bych, že je to takové energičtější, a to mi vyhovuje. Záleží ale hlavně na povaze těch dvou a taky jak byli vychovaní a v čem vyrůstali," byla přesvědčena Bendová.

Mnozí ji varovali, že vztah se zajíčkem bude mít svá velká rizika a za pár let jí může utéct za mladší. Ale Bendová si nic takového nepřipouštěla. Teď ale na varovná slova došlo. Dvojice narazila na vážný problém, který je možná brzy rozdělí.

Miminko na pořadu dne

Pět let spolu žili bez zaškobrtnutí. V domě Bendové Michal dělal strýčka jejím dětem Aličce (6) a Vašíkovi (9), které má z manželství s Václavem Bendou (41). Netrápilo ho, že nemá své vlastní děti.

Není divu, muži se do zakládání rodiny hned nehrnou a mateřské touhy na ně většinou doléhají až po třicítce. Teď už je tomu ale, jak se zdá, jinak. Děti jsou mezi Alicí a jejím přítelem žhavé téma. Je pochopitelné, že i Michal by si přál vychovat vlastního potomka.

Zažil, jaké to je, být tátou. A právě v tom dvojice naráží. Zatímco Topol by se měl do plození, Bendová, které navíc už biologické hodiny bijí na poplach, další děti už rezolutně odmítá. "Samozřejmě, že jsme o tom mluvili.

Ale já se na třetí dítě necítím," říká jako hotovou věc. Otázkou zůstává, jak se v tak vážné věci dohodnou. Skončí to snad rozchodem?

Alice se připravuje na rozchod

Dokáže se Michal smířit s tím, že po boku Alice zůstane bezdětný? Nebo snad herečka změní názor a ve snaze vyhovět příteli se ještě pokusí o miminko? Pokud by totiž ani jeden z nich nezměnil postoj, rozchod by byl nejspíš nevyhnutelný.

Michal si bude muset najít matku svých dětí jinde. Sama herečka se už připravuje na nejhorší! "Třeba se kvůli tomu rozejdeme, abych mu nebránila ve štěstí, o tom se těžko mluví," svěřila se smutně.

Nezbývá než doufat, že k ničemu takovému nedojde.

reklama
reklama

Komentáře