Rozchod kvůli její nahotě?

Dosud se zdál vztah Alice Bendové (46) s Michalem Topolem (33) idylický. V poslední době to ale vypadá, že mají odlišný pohled na život. On prferuje soukromí, Alice usiluje o pozornost. 

Jestli zpočátku Michala Topola lákalo tělo Bendové a její sláva, tak nyní musí být hořce zklamaný. Nejspíš doufal, že dokonalé křivky své partnerky bude mít jen pro sebe. Jenže se spletl. V posledních dvou letech se totiž více než hraním nebo moderováním živí herečka vlastním tělem, tedy přesněji řečeno odvážnými fotografiemi na sociální síti.

Studem netrpí 

Snímky, které umisťuje na internet, jsou čím dál odvážnější a mnohdy už překračují hranice dobrého vkusu. Naposledy všechny šokovala, když zveřejnila fotku sebe a partnera během sprchování. Z pozornosti jakou na sebe strhává, není prý Topol ani trochu nadšený. Nemluvě o jeho rodičích, pro něž Bendová údajně měla být trochu zklamáním.

V seriálu Slunečná si Bendová zahrála odbornici na plastickou chirurgii. Sama má s touto oblastí bohaté zkušenosti, protože prý několik zkrášlujících zákroků podstoupila. Na otázku, zda se nestydí takhle odhalovat, odpověděla velmi sebevědomě, že ne.

Snaží se prý dávat na internet fotky, které nejsou vulgární. „Holý, vkusně nafocený zadek mi přijde naprosto v pořádku,“ uvedla herečka. Co na to říká její partner si ale zřejmě radši nechala pro sebe. Toto téma je prý totiž u nich doma v poslední době častým důvodem hádek.

Dochází mu trpělivost

Postupem času se tak ukazuje, že jsou každý úplně jiný. Alice vyhledává pozornost, ale on by byl raději v ústraní. O tom prý ale herečka nechce ani slyšet.

Neshody kvůli nahotě měly mít za následek odcizení partnerů a spekuluje se, že je jen otázkou času, kdy Topol Bendovou opustí. Tuto možnost by prý uvítali i jeho rodiče, kteří touží po synově svatbě a vnoučatech. Toho se nedočkají, pokud bude Topol i nadále s Alicí.

reklama
reklama

Komentáře