Můj kousek štěstí
Rozchod kvůli kolegovi z Ordinace?
Rozchod kvůli kolegovi z Ordinace?

V létě by to byl rok, co se Mahulena Bočanová (53) začala ukazovat ve společnosti s Petrem Hanákem, kterému říkala Mr. Proper. Jak už je asi zřejmé, ani tento vztah exotické krásce nevydržel a herečka je zase sama. První spekulace hovořily o tom, že je za vším možná náročná péče o nemocnou dceru Márinku (18), pravda je ale podle všeho docela jinde.

Bočanová kolem rozchodu mlží, je ovšem s podivem, že k němu došlo jen krátce poté, co se herečka médiím svěřila, že má slabost pro svého kolegu z Ordinace v růžové zahradě 2, Roberta Jaškówa (50). Odkopla snad Hanáka kvůli němu?

Berou ji plešatí

Herečka se nijak netajila tím, že ačkoli byla ještě zadaná, pokukovala po jiných mužích. Mahulena má totiž obrovskou slabost pro velké, plešaté chlapy s přirozeným charismatem. Není proto divu, že se jí podlamují kolena ze seriálového bývalého manžela. „Ráda točím s Robertem Jaškówem, je to sexsymbol,“ svěřila se před několika týdny.

Každou scénu, kterou spolu točí, si prý velmi užívá. Korunu všemu Robert nasadil, když se okouzlené brunetce svěřil, že si sám vyrábí kompletně nábytek. Podle ní totiž herci nejsou moc zruční a líbí se jí, když je muž mužem. „To je dnes pomalu zázrak,“ nechala se slyšet. Je zřejmé, že je Jaškówem naprosto očarovaná a v tom jí nepřekáží ani jeho manželka Petra (41) a jejich tři potomci.

Byl pro ni jako další dítě

Jako důvod rozchodu uvedla herečka skutečnost, že pro ni byl Petr jako druhé dítě. Vztah prý skončil už v březnu, veřejnost se o něm dozvěděla se zpožděním. Čili Mr. Proper svému vzoru z reklamy povahově neodpovídal. Jašków by na tom v tomhle směru měl být o poznání lépe. Zkusí ho atraktivní herečka svést?

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz