Rozchod s Etzlerem ji dostal na úplné dno

Bouřlivý vztah, večírky až do bílého rána, milostný život jako v pubertě. To však nemělo dlouhého trvání a příšla nevěra.

Láska herecké dvojice VILMY CIBULKOVÉ (58) a MIROSLAVA ETZLERA (57) měla vydržet na celý život. Bohužel to ale nakonec skončilo úplně jinak a Cibulková se z toho dodnes úplně nevzpamatovala.

Zdálo se, že láska Vilmy Cibulkové (58) Miroslava Etzlera (57) všechno překoná. Nic jim totiž nechybělo. Dokázali spolu i skvěle „pařit“, ne nadarmo hrál v jejich vztahu roli i alkohol. Ale pak přišla mladší. A láska byla tatam.

Pestrá a bouřlivá minulost

Cibulková ve svých rolích dokazuje, že se toho nebojí. Většinou hraje svůdnice, milovnice nebo děvy lehkých mravů. Postavu i vystupování na to má, takže patří k nejvíce sexy herečkám. Proto se není čemu divit, že skončila s Miroslavem Etzlerem. Oba herci  měli dost odžito a měli za sebou pestrou minulost.

Cibulková začala poprvé koketovat s alkoholem už ve vztahu s problematickým cholerikem, režisérem Miroslavem Macháčkem (†68), který byl o čtyřicet let starší než ona. Jako nezkušená dívka podlehla jeho

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama