Rozchody by Bílá mohla vyučovat!

Kdyby bylo nejhůř, její tři rytíři by se za ní bili! Koho tím myslí?

Momentálně je zlatá slavice a zpěvačka Lucie Bílá (51) šťastně zadaná. Už několik měsíců randí s o sedmnáct let mladším zajíčkem Radkem Filipim (34). Vždycky to ale takhle růžové známá česká zpěvačka neměla.

Teď konečně promluvila o svých milostných románcích! Kdo by se za ní rval v lesklém brnění? A proč si pořád vybírá mladší a mladší milence? „Já měla štěstí na tři osudové muže. Petra Kratochvíla (66), Petra Makovičku (40) a Václava Noida Bártu (36),“ prozradila slavná zpěvačka. Ti by prý za ni šli kamkoliv a udělali pro ni cokoliv. Sama ale přiznává, že to, aby to do sebe všechno pěkně zapadlo, není vůbec jednoduché. „Jak přibývají léta mě, snižuje se věk mých partnerů. Myslím, že je to logické,“ přiznala sebekriticky Lucka.

Podle Lucky je to tím, že mladší chlapy nemají pud sebezáchovy, takže si rádi hrají s ohněm. Sama totiž prý není rozbíječka zajetých vztahů. Jak dlouho jí to ale s mladinkých krasavcem Radkem vydrží? Nepadne pohledný svalovec do spárů mladší vdavekchtivé paničky? V tom nemá jasno ani sama Lucka. Ale vztah s okouzlujícím kocourkem si zatím užívá do poslední chvíle!

reklama
reklama

Komentáře