Můj čas na kafíčko

Rozčiluje vás, že si vás nevšímá?

Jste spolu s mužem už dlouho a máte pocit, že nechápete, jak jste si toho „mimozemšťana“ vlastně vůbec mohla vzít? Dá se to ještě nějak změnit?

Cítíte se nespokojená, protože muž s vámi skoro už nemluví a tráví celé večery u televize. Ale věřte nám: Nemůže za to! Právě tam si podvědomě připadá jako pravěký lovec. Ovladač totiž nahrazuje mužům dávnou zbraň a přepínání kanálů zase lovení zvěře.

Tento pradávný instinkt se přetavil do současné podoby televizního lovce. Zatímco muž neustále přepíná kanály a vlastně na nic nekouká, ženu štve, že se jí chlap nevěnuje, a tak se jejich dva světy míjí a odcizují.

Snažte se ho pořád překvapovat

Když se vztah nevyvíjí, oba dva jste časem unavení ze stereotypu. Ten je třeba nabourat. Jen tak se posílí vzájemná blízkost. Snažte se najít společné zájmy a koníčky, vraťte se k tomu, co vás na začátku spojovalo.

Dejte si spolu večer skleničku, choďte na procházky, jezděte na kola, na běžky, ne jenom na povinné pracovní víkendy na chalupu. Snažte se partnera překvapovat. Kupte lístky do divadla, na koncert a dělejte to, co na začátku vašeho vztahu.

Co má velkou šanci na úspěch?

Zamyslete se, s jakými změnami můžete začít sama u sebe. Čím víc se budete cítit krásná a přitažlivá, tím víc vás tak budou vnímat i ostatní. Zamyslete se, jak jinak byste mohla s mužem trávit čas. Zvažte, co můžete udělat hned teď, bez nároků na peníze.

Právě drobnosti mají největší šanci na úspěch. Uvědomte si, za co si nejvíc partnera vážíte a co se vám na něm líbí. Naučte se ho chválit, všímejte si, co dělá dobře, a nezapomeňte mu to říkat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden