Moje šťastná hvězda
Rozdělí je velký věkový rozdíl?
Rozdělí je velký věkový rozdíl?

Jedna z nejznámějších moderátorek LUCIE BORHYOVÁ (42) nevykročila do nového roku zrovna tou správnou nohou. Štěstěna jí moc nepřeje a krásce se prý hroutí celý svět. O co jde?

Moderátorka Lucie Borhyová (42) údajně neprožívá zrovna bezstarostné období. Mají ji trápit rodinné a pracovní problémy. Podle všeho už neví kudy kam a zdá se, že jí všechno už přerůstá přes hlavu.

Nechtějí jí vyjít vstříc?

Na obrazovkách se pravidelně objevuje už přes dvě desítky let a nikdo si neumí představit, že by na jejím pěkně vyhřátém místečku měl sedět někdo jiný. To se ale nejspíš brzy stane. Stále častěji se totiž mluví o jejím odchodu. Proslýchá se, že se nepohodla se svým nadřízeným.

Přála si lepší peníze?

Plat, který momentálně pobírá, by sice vystačil i pro několik rodin najednou, moderátorka ale údajně začala mít pocit, že si zaslouží mnohem víc, než kolik dostává nyní. Už v minulosti se spekulovalo o tom, že by měla Lucka pracovat v konkurenční televizi, k čemuž se měla sama rozhodnout.

To se ale nelíbilo jejímu současnému zaměstnavateli. A není se čemu divit, Borhyová už dlouho patří mezi největší novácké hvězdy a pustit ji ke konkurenci by byl holý nesmysl. Jenže ani jedna strana nechce té druhé splnit její požadavky.

A tak se měla Borhyová rozhodnout, že dá výpověď. Dokonce už to má být tak daleko, že prý od dubna bude vysílat zprávy na Primě. Žádné další informace ale bohužel nejsou známy.

Doma se trápí

A aby toho nebylo málo, velké trable má údajně i doma. S Michalem Smečkou (33) to totiž má jít od desíti k pěti. Za vším podle všeho stojí značný věkový rozdíl i rozdílné názory. Mladý podnikatel by už rád založil vlastní rodinu, jenže právě to mu Lucie dát nemůže.

Sama má už dva potomky a dalšího zjevně neplánuje. Přednost má v současné době dávat výhradně kariéře. To však musí Smečku hodně mrzet. S Luckou je prý šťastný a opustit ji jen tak nechce, nejspíš mu nakonec ale nic jiného asi nezbyde.

Zůstane zase sama?

Žádný vztah jí nevydržel dlouho a ani nyní tomu asi nebude jinak. Může jen čekat na den, kdy se Smečka porozhlédne po někom mladším a nejlépe bezdětném. Lucie je ale krásná žena a jistě nezůstane dlouho sama. Přesto by mohla udělat alespoň nějaký kompromis.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz