Můj čas na kafíčko

Rozešla se Krejčíková se snoubencem?

Zjistila, že se jí stále otáčí za jinými.

Atraktivní herečka z nekonečného seriálu Ulice Aneta Krejčíková (31) se stále nedočkala svatby se svým snoubencem, tělocvikářem a fitness trenérem Ondřejem Rančákem (37). Ten ji sice před lety romanticky požádal o ruku, ale od té doby se jim vztah v tomto ohledu posunout nepodařilo.

Herečka se mění k nepoznání

Krejčíková navíc v posledních měsících hodně zhubla, což je u žen často vyvoláno stresem. Že by snad musela řešit nepříjemné záležitosti ve svém milostném životě?

Není to tak dávno, co se novinářům svěřila, že se snoubencem prožívají velmi složité období. I když nechtěla být konkrétní, dobře víme, že má Rančák máslo na hlavě.

Dopisoval si s jinými ženami

V minulosti totiž herečku ponížil, když na něj vyplula kauza, kdy si dopisoval s jinými ženami, a dokonce jim měl posílat odhalené snímky. Sice to jejich vztah přežil, ale takovému muži prostě žena už stoprocentně nikdy věřit nemůže.

Je tak klidně možné, že Krejčíková v posledních měsících rapidně zhubla proto, že tají rozchod s Rančákem. Na sociálních sítích ani ve společnosti se neobjevují, přitom třeba předloni sdíleli společnou fotku u vánočního stromečku, letos ale ani na to nedošlo.

Už jí došla trpělivost a poslala ho k čertu?

V redakci jsme se shodli na tom, že je opravdu možné, že herečka dala Rančákovi košem. Možná už nedokázala přenést přes srdce, že nedošlo na svatbu, a v kombinaci s tím, že jí v minulosti ublížil, už zkrátka v tak rozevlátém vztahu nechtěla být.

Navíc není vyloučené, že ji třeba znovu pozlobil, a možná zjistila, že pokukuje po jiných ženách, nebo jim dokonce třeba opět píše.

Čas tráví hlavně v práci a s dětmi

Herečka se v posledních měsících viditelně upnula nejen na své děti, ale také na práci. V Ulici hraje klíčovou postavu, má hodně natáčení, a tak je momentálně nejspíš jednou z nejlépe placených hereček v seriálu. Možná se tak snaží vydělávat a připravovat se na život matky, která zůstala na děti zcela sama.

Sice jsou to zatím pouhé spekulace, ale bohužel vše nasvědčuje tomu, že v životě herečky není něco v pořádku. Uvidíme tedy v následujících týdnech a měsících, zda se sama nesvěří, nebo se snad dokonce neobjeví na veřejnosti s novým partnerem.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden