Rozešla se s milovaným andělem strážným?

Herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Lucie Zedníčková (57) v posledních letech tvořila pár se zvukařem Miroslavem Ollém (51). O tom mluvila jako o svém panu Božském a nejspíš si nedokázala představit, že se jejich láskyplný vztah někdy rozpadne.

Smutný konec jedné velké lásky?

Českým showbyznysem ovšem kolují informace o tom, že už spolu nejsou a každý má už nějakou dobu jít po své vlastní životní cestě. Skončila sympatická herečka po nějaké době znovu sama? Ještě nedávno se přímo rozplývala, jak jim to s partnerem skvěle funguje, jenže krásné okamžiky společně prožívá už jen maximálně ve vzpomínkách.

Miroslav Ollé (51).

Dlouho věřila, že je to ten pravý anděl

Vztah jim podle našich informací měl vydržet zhruba čtyři roky, randila s ním totiž od května roku 2019. „Já jsem vlastně netušila, že byl můj anděl strážný už hrozně dlouhou dobu,“ říkala o něm krátce poté, co si spolu začali.

O rok později už se herečka pochlubila tím, že se společně sestěhovali do vlastního domu a v té době vzala poprvé Ollého i do společnosti. Načež oba čelili všetečným dotazům reporterů.

„Trochu jsem tím Míru vyvedla z míry,“ uznala tehdy. V té době asi nečekala, že by jí vztah mohl ztroskotat. Bohužel se to ale údajně stalo, a Zedníčková navíc musí řešit nepříjemné stěhování.

Řeší také problémy s dcerou?

Aby toho nebylo málo, tak má mít také problémy se svou krásnou dcerou, rovněž herečkou, Amelií Pokornou (18). V zákulisí natáčení o ní kolují zvláštní povídačky. Údajně bývá na ostatní arogantní a neustále všem opakuje, že je dcerou známé herečky a podle toho by se k ní všichni měli chovat.

Sice nevíme, jestli je to pravda, ale pokud se takto chová, ubližuje tím nejen sobě, ale i své mamince. Navíc by to mohlo její kariéru nasměrovat tam, kam nechce, tedy k předčasnému konci.

Krutá realita, nebo jen pomluvy?

Sice může díky kontaktům své maminky získat zajímavé role takříkajíc z protekce, ale pokud s ní budou problémy, tak jednoho dne i sliby Zedníčkové přestanou stačit a raději si vyberou pro spolupráci někoho jiného.

Lucie Zedníčková tak nejspíš v těchto dnech prochází skutečně složitým obdobím a my jí můžeme jen na dálku popřát, aby vše zvládla. Ono to určitě jednou pomine a zase bude lépe. A třeba se najde i další muž, do kterého se zamiluje.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden