Moje šťastná hvězda
Rozhodla se pomáhat druhým
Rozhodla se pomáhat druhým

Dcera slavné dvojice Dády Patrasové (64) a Felixe Slováčka (77) dlouhou dobu bojovala s rakovinou prsu, nad kterou úspěšně zvítězila.

Anna Slováčková (25) si prošla opravdu nelehkým obdobím, a tak se nyní rozhodla, že začne pomáhat těm, kteří to potřebují a kterým by mohla být užitečná. Proč to ale všechno dělá, když se už může konečně věnovat všemu, co za tu dlouhou dobu zameškala?

Změnilo ji to

Zpočátku to byl pro všechny velký šok a ani Anička tomu nechtěla věřit. Zachovala ale klidnou hlavu a rozhodla se bojovat ze všech sil. „Nejprve jsem se tomu smála, potom jsem si uvědomila vážnost situace,“ tak zněla její první slova.

V té době musela všechny plány přehodnotit a přizpůsobit všechno léčbě. Měla velké štěstí, že měla okolo sebe lidi, kteří jí se vším vyšli vstříc, včetně štábu Ordinace v růžové zahradě. Říká se, že ji celá nemoc změnila k lepšímu. „Je to zlatíčko, myslím, že teď bude koukat na svět jinak,“ řekla její kamarádka.

Pomáhá potřebným

Anička má zkrátka dobré srdce. A zřejmě proto se rozhodla dělat také víc pro druhé. A jak řekla, tak začala konat. Udělala například radost desetileté pacientce, kterou už dva roky trápí otok míchy.

„S Dominikou jsme si povídaly o životě, co má ráda, co ráda dělá, jaké má kamarády, co nového ve škole a tak podobně,“ prozradila Anička. To ale není všechno, v čem se bude angažovat. Má v plánu rozjet spoustu dalších charitativních projektů, což jistě vykouzlí úsměv na rtech nejednomu jejímu fanouškovi.

Velké přání

Třeba její chování v něčem inspiruje její rodiče, kteří se neustále hádají. Třeba se stane zázrak a Anička se dočká jejich smíru.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz