Můj kousek štěstí

Rozhodla se vyměnit partnera?

Ultimátum!

Má už všeho plné zuby. Před časem Kristina Kloubková (46) přiznala psychické problémy, musela vyhledat odbornou pomoc, byla nějakou dobu na antidepresivech.

Říká se, že na tom měl podíl i její nestabilní vztah s Václavem Kunešem (48). Tanečník a choreograf to totiž podle některých spekulací s moderátorkou nemyslí vážně.

Dělá jí to schválně?

Před pár lety měli svatbu „naoko“, ANO si řekli jen před zraky kamarádů, obřad v přírodě nebyl oficiální. Kloubková si pak prý malovala, že se konečně dočká opravdové veselky. Jenže se to nestalo.

Netají se tím, že by se vdávala ráda, Kuneš zase klidně přizná, že si na svatby nepotrpí. Kdo nakonec vyhraje?

Tanečník ji dokonce ještě ani nepožádal o ruku. Teď se zdá, že jí definitivně došla trpělivost. Partnerovi dala ultimátum, do kdy si ji musí vzít.

Kuneš ale posměšně říká, že má ještě čas, neboť údajný termín je do moderátorčiných padesáti let, což znamená ještě necelé čtyři roky. Mnozí lidé ale nad tím nechápavě kroutí hlavou. Jak může říct, že má ještě čas, ptají se.

Podle nich vůbec neřeší její emoce, nedokáže se vžít do jejích pocitů. Někdo dokonce tvrdí, že jí to dělá schválně.

Není se tedy čemu divit, že se stále častěji mluví se o tom, že Kloubková takový přístup dlouho nevydrží. Prý je mezi nimi hodně zlé krve a rozchod je na spadnutí.


Byl jí nevěrný?

Chodí spolu téměř šest let. Za tu dobu musela blondýnka několikrát čelit spekulacím, že je jí tanečník nevěrný. Jednou už se dokonce rozešli, pak vztah zase lepili.

Nepomohlo ani to, že si Kuneš podle všeho skvěle rozumí s její dcerou Jasmínou (11). Tu má blondýnka s Karlem Moravcem (46). V zákulisí českého showbyznysu se proslýchá, že Kuneše tenkrát vyhodila právě kvůli nevěře.

On se měl omluvit a přísahat, že se změní. Podle mnohých se to ale nepovedlo a románky má pořád. Možná i proto se svatbou nechce vázat.

Máme neshody

Otázka je, jestli je pro jakoukoli ženu výhra dát případnému nevěrníkovi ultimátum, že si ji musí vzít. To by asi nedělalo dobrotu ani ve chvíli, kdy by byl vztah dokonale růžový. Což tento podle mnoha indicií opravdu není.

„Občas máme neshody a každý je řešíme jinak,“ přiznala. Jestli by tedy nebylo lepší najít si někoho, kdo se k ní bude třeba chovat lépe. Navíc, slepované vztahy většinou nefungují a jednoho dne se stejně rozpadnou.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden