Rozjasněte svoji tvář

Výrazné denní líčení neletí. Vsaďte na jednoduchost.

Nemusíte si malovat oční linky nebo stíny, dokonce ani řasy nebo obočí. Krásnou a svěží ženskou tvář dělá kromě úsměvu také správná tvářenka a někdy z líčení stačí, když použijete jen tu.

Dokáže totiž hotové divy! Trocha barvy na tom správném místě dodá tváři zdravý a svěží vzhled. Pokud jste ji doteď nepoužívala, začněte s tím.

Jak nanášet růž?

Nebojte se, že ji neumíte správně nanášet. Umí to každá žena, jen se toho mnohé z nás bojí. Nanáší se vždy v části, kde se pomyslně setkává svislá čára vedoucí od vnějšího koutku oka s vodorovnou čarou směřující od špičky nosu. Jde o tu část obličeje, která je vystouplá, když se smějete.

Zvolte správný štětec na líčení!

Zvolte ten správný štětec pro líčení

Nanášejte ji kulatým nebo zešikmeným štětcem přímo určeným na aplikaci zdravíčka. Pokud se ho pokusíte nanést jiným štětcem, výsledek pak nebude takový, jaký by měl být. Seženete ho v každé drogerii.

Nepodceňujte výběr barevného odstínu pro vaši pleť

Existují pudrové, tekuté a krémové tvářenky. Pro zralou a sušší pleť se však hodí hlavně ty krémové. Pokud jste snědá, zvolte barvu meruněk, broskví a bronzu. Naopak pokud máte spíš bělejší pleť, volte růžové odstíny. Pozor ,ale na tmavou růžovou, ta se opět hodí spíše pro snědší typ pokožky.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden