Můj kousek štěstí

Rozloží manželství hádky?

Můj kousek štěstí

Ona chce tři děti, což není málo, ale možná chce manžel mít potomků mnohem víc – a máme tu problém...

Krásná zprávařka Eva Perkausová (28) bude brzy mámou, může se ale na svého muže ve všem spolehnout? Jasné je jedno: Tohle manželství je plné temperamentu!

Manželství, bez mráčku, bez přeháněk, či občasné výměny názorů? Pokud takové vůbec existuje, určitě bychom jej nehledali u moderátorky Evy Perkausové (28) a Ivana Hecka (39). Ostatně vnadná blondýnka kdysi prohlásila, že jsou oba „horkokrevné střely“.

Jejich vztah umí být velká Itálie a zdá se, že horké chvilky prožívají i v poslední době. Pochyby vyvolala už Evina nedávná reakce na otázku, zda její muž bude přítomen u porodu.

Vzhledem k tomu, že kráska je už v pokročilém stadiu těhotenství a rodit by, dle všeho, měla už za dva měsíce, jednalo se o pochopitelný dotaz. Avšak odpověď nastávající maminky byla

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden