Moje šťastná hvězda

Rozpadá se Hance Zagorové manželství?

Nečekaně mění svůj život!

Jsou jeden z nejstabilnějších párů. Zpěvačka HANA ZAGOROVÁ (69) a pěvec ŠTEFAN MARGITA (59) mají pevný vztah především díky zajetým kolejím. Ovšem Hanka se možná chystá brzo vykolejit...

Působí jako milenci, kteří jsou na začátku. Když je vidíte spolu, řekli byste si, že jsou spolu pár let. Na první pohled vypadají, že jsou stále zamilovaní, a díky tomu byli dlouhé roky považováni za jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu. Žádný mráček v tomto vztahu? Občas byl, ovšem až teď přichází něco, co může jejich pohodu zmenit.

Promluvili o hádkách

Dlouho říkali, že v jejich domově stále vládne harmonie, aby to ale nebylo tak strojené, přiznali, že i oni občas mají doma pestřejší výměnu názorů. „Samozřejmě že se pohádáme, ale v podstatě si jen vysvětlíme věci,“ prozradil sám Štefan Margita a nebál s prozradit i některé detaily z jejich roztržek. „Třeba jí řeknu: Tohle se mně nelíbí. A ona hned: A proč se ti to nelíbí? Kdybych řekl: Líbí, tak uslyším: A proč se ti to líbí?“ prozradil světově úspěšný pěvec.

„Když přijdu ze zkoušky naštvaný, nadávám na někoho v televizi nebo řeknu, že někdo zpívá příšerně. To se Hanka okamžitě postaví na stranu toho člověka a začne ho hájit.“ Zdá se to jako malichernosti, ovšem na druhou stranu je sympatické, že tato dvojice si nehraje na ideální pár a dokáže přiznat některé vady svého vztahu. Málokdo by stejně řekl, že jejich vztah někdy čelil nástrahám. Ta největší zkouška možná přichází ale až nyní.

Svatba pár hodin po rozvodu

Pro Hanku je to druhé manželství. Před Štefanem byla vdaná za baletního mistra VLASTIMILA HARAPESE (70). Šlo ale spíš o formální vztah, však se Hanka vdala za Štefana jen pár hodin poté, co se s Harapesem rozvedla.

Stalo se tak v roce 1992 a Hanka své fanoušky překvapila ještě něčím. Přerušila svoji kariéru. Na jak dlouho, nikdo netušil. Zpěvačka s největším počtem prodaných desek svůj život podřídila svému muži.

Stala se ženou v domácnosti. Mohla za to předchozí zkušenost s Harapesem a Hanka nechtěla dělat stejné chyby? Nevadilo jí, že obětuje svoji dobře rozjetou kariéru, o kterou bojovala jak v začátcích, tak i během ní, protože se potýkala s těžkou nemocí.

S Vlastimilem Harapesem to byl jen vztah naoko. Prý kvůli adopci, která ale bohužel nedopadla.

Kdo z nich je slavnější?

Štefan Margita netrpí komplexem, že je manželem slavné zpěvačky. Čeští fanoušci tuto dvojici tak v podstatě berou. Hanka si může gratulovat, že na rozdíl od mnohých svých kolegyň narazila na muže, který nežárlí na její úspěchy.

Je ale možné, že to je tím, že sám Štefan má zářnou kariéru v zahraničí. Jako uznávaný světový operní pěvec dokáže za zahraniční účinkování během pár dní vydělat statisíce! Je to on, kdo je v těchto končinách slavnější než Hanka, která ho věrně doprovází.

I když se po menší pauze v 90. letech opět vrátila na pódia, neabsolvuje zdaleka tolik koncertů jako jiné její kolegyně, a to se týká i jejích vrstevnic. Může se to nějak změnit? Možná ano. S jejími blížícími se sedmdesátinami, na které chystá speciální oslavy.

Bude si ještě užívat?

Bude to 6. září, kdy naše populární zpěvačka oslaví své velké jubileum. Právě na tento den chystá Hanka velký koncert v pražské Lucerně, což je jistě sen každého zpěváka.

I když Hanka do roka absolvuje mnoho koncertů, tento bude speciální. A jistě i fanoušci jí dají najevo, jak moc ji milují. Takové emoce s člověkem a zejména citlivým umělcem zahýbají. Toto samotné samozřejmě nemůže stačit na to, aby si Hanka řekla, že chce koncertovat více a už se nebude tolik věnovat domácnosti, poskytovat servis manželovi a doprovázet ho na koncertech. K jejímu rozhodnutí si to na pódiích ještě užít může přispět i fakt, že zpěvačka slaví významné jubileum a sama odhadne, že za pár let by nemusela být v takové kondici, aby pracovní nápor ustála.

Bude ho přehlížet?

Sama Zagorová je nadšená z toho, že má stále nové publikum. „Jsem sama překvapená, že stále chodí mladší a mladší,“ netají se nadšením Hanka. A je jasné, jak s umělcem zacloumá, když mu dá publikum najevo, jak o něj stojí.

Je otázka, jak to ustojí Štefan, který Hanku sice nosí na rukou, ale je zvyklý, že on je hlava rodiny a ona mu dělá zázemí. I jiné stabilní páry na tuto změnu doplatily. My ale věříme, že to není případ Hanky a Štefana. Uvidíme, jakým zlomem pro Hanku budou její kulatiny.

Stane se ze zpěvačky v domácnosti opět diva z pódií?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden