Moje šťastná hvězda

Rozpadne se mu kvůli slávě vztah?

Momentálně je VÁCLAV MATĚJOVSKÝ (26) na vrcholu. Seriál O mě se neboj mu přinesl nebývalou popularitu a ženy se na něj lepí jako vosy na med. Zájem fanynek mu ale může pořádně zavařit…


Ačkoli byl Václav Matějovský (26) ještě donedávna spíše přehlíženým a nedoceňovaným hercem, v současné době se hřeje na výsluní. V seriálu O mě se neboj opravdu zabodoval a divačky si ho coby pohledného a charismatického právníka doslova zamilovaly.


Nutno podotknout, že Matějovský tentokrát skutečně překvapil. Jeho fanynky ale mají smůlu, herec je totiž zadaný. Co na jeho zájem říká partnerka?


Žárlí na něj?


Václav má doma půvabnou přítelkyni Karolínu Zamrazilovou (28). Trochu to ale vypadá, že na něj kráska v poslední době začala žárlit. A nebylo by divu, Matějovský se stal doslova přes noc idolem ženských srdcí, a tak se mohla jeho přítelkyně začít cítit nejistá.


Díky seriálu O mě se neboj má spoustu nových fanynek.

Herec si totiž až donedávna úzkostlivě střežil své soukromí a o svých partnerkách nechtěl mluvit. Před časem však sdílel na Instagramu zamilovanou fotografii se svou vyvolenou. Proč tak najednou změnil názor?

Chce světu dokázat, že je jenom její?

V kuloárech se šušká, že na něj Karolína v tomto směru zatlačila a přála si, aby dal jasně světu najevo, že není single. Dost možná ji také znejistily zprávy z posledních týdnů. Proslýchá se totiž, že to mezi Matějovským a jeho seriálovou partnerkou, herečkou Veronikou Arichtevou (36), během natáčení pořádně jiskřilo. Jenže hereček, které by mu měly nadbíhat, je prý daleko více.

Nedávno poodhalil kousek svého soukromí. Nebylo to ale jen na nátlak přítelkyně?

S věrností si hlavu nedělá?

Pak se není ani čemu divit, že jeho vyvolené najednou vystoupení z komfortní zóny nevadí. Bude to ale stačit na to, aby si ho udržela? Říká se o něm totiž, že je velký svůdník a s věrností si údajně hlavu moc nedělá. Kdo ale ví, třeba ho nakonec Karolína dokáže zkrotit...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden