Moje šťastná hvězda

Rozpadne se mu letitý vztah?

RADIM FIALA (49) si soukromí bedlivě střeží. Tají nejen jméno své ženy, ale i svých synů. A podle jeho slov u něj doma není vše úplně v pořádku.

Zastává názor, že muž by měl rodinu zajišťovat po finanční stránce a žena by se měla především starat o domácnost a děti. A tak to herec ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Radim Fiala (49) má už dlouhá léta.

Jeho vyvolená, jejíž jméno zarytě tají, sice práci má, zvládá ale i všechno kolem dětí a domácnosti. Fiala to však nikdy nevnímal jako nějakou těžkou dřinu, ale spíš jako odpočinek. To se jeho partnerce jistě nelíbilo, nejspíš se cítila nedoceněná, jako kdyby si jí Radim vůbec nevážil. Kvůli tomu se také údajně i dost často hádali.

Vyzkoušel si to na vlastní kůži

Přednedávnem, když dostalo natáčení Ordinace stopku, se Fiala po mnoha letech ocitl bez práce. Jeho životní partnerka však o práci údajně nepřišla, a tak se nejspíš rozhodli si role obrátit. Radim měl zůstat doma s dětmi, a jeho žena naopak zajišťovat finance do rodinné kasičky.

Herec se těšil, jak si doma konečně odpočine, ale čekala ho studená sprcha. Sám byl překvapený, kolik práce a starostí ho čekalo. Musel se se syny učit, vařit jim, uklízet a nejhorším peklem pro něj bylo, když musel dojít na nákup, při kterém ho oslovovali fanoušci. „Občas mě potkají lidi při nákupu a ptají se: Pane doktore, vy taky?“ pronesl herec, který to očividně nesl hodně špatně.

Na chvíli změnil názor

Každý večer byl stokrát unavenější, než kdyby strávil celý den před kamerou. Na nějaký čas dal nejspíš své milé za pravdu, uznal, že všechno, co dělá, je náročné a důležité. Ona zřejmě měla alespoň na chvíli pocit, že by to jejich problémy mohlo vyřešit.

Pochvala ji zřejmě nejspíš pořádně zahřála u srdce a těšila se, jak to bude odteď všechno jiné. To se ale bohužel očividně přepočítala. Tento názor Fiala zastával jen určitou dobu, ale poté, co se vrátil do práce, měli začít jejich rozepře nanovo.

Znovu se dostal do svého živlu, a co se dělo doma, to už mu asi nepřišlo tak podstatné. Fialova přítelkyně je sice určitě ráda, že se má po hercově boku dobře. Vydělává dostatek peněz, dělá, co ho baví, a ještě je v milé společnosti.

Začala si z něj utahovat?

Celý den je mezi kamarády, na place bývá často velká legrace a obletují ho sličné kolegyně nebo maskérky. On sám neví, co jiného by dělal, kdyby se nestal hercem. „Mě si to povolání opravdu našlo jako poslání,“ svěřil se.

Jeho drahá polovička tak nabyla dojmu, že se jako herec nenadře, ale dělá, jako kdyby ano. A navíc se k ní měla donést informace, která by asi každou ženu nadzvedla ze židle.

Kouká po jiných ženách?

Proslýchá se, že Fiala má svoji práci rád nejen kvůli tomu, že ho baví. Každý den má na očích spoustu krásných kolegyň a seriálovou manželku mu navíc hraje atraktivní Jana Holcová (45). Právě po té má Radim pokukovat, i když se kamery vypnou. Jak to ve skutečnosti je?

Prásknout to na něj měl někdo z jeho kolegů a k jeho přítelkyni se to náhodou také dostalo. Pochopitelně ji to pořádně naštvalo, ale zároveň asi nechce být jako jiné šílené žárlivky.

I když mají mít v poslední době problémy, ona svému partnerovi zřejmě v tomto ohledu věří, ale i tak si chce být určitě jistá, že jde jen o bezvýznamné fámy. Budeme doufat, že se jí to potvrdí a najdou zase společnou řeč, protože jinak by se jejich vztah otřásal ještě víc než doposud.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden