Moje šťastná hvězda

Rozpadne se Veronice Freimanové i druhé manželství?

Začalo jim to skřípat?

Ještě v loňském roce se věnovala mnoha projektům, a jak se s nadsázkou říká, bylo všude „přefreimanováno“. Zničehonic VERONIKA FREIMANOVÁ (61) omezila své pracovní aktivity na minimum a jako by se po ní slehla zem. Co se děje? Podle všeho za vším stojí její muž VLADIMÍR BOUČEK (61).

V posledních letech seděla oblíbená herečka na mnoha židlích. Točila nejen filmy, ale i seriály Zázraky života, Cesty domů, První republiku i Vyprávěj. A právě s koncem retro seriálu si řekla dost. Došla k závěru, že je opravdu načase zvolnit. „Po Vyprávěj jsem si dala v televizi pauzu,“ přiznává otevřeně Veronika s tím, že už toho na ni bylo zkrátka moc. „On to byl klus na dlouhou trať. Když se to dá dohromady se Zázraky života a Cestami domů, tak to bylo téměř osm let natáčení. Vystoupit z toho je strašně těžký. Jako člověk i jako organismus. A můj organismus vystupoval trošku déle,“ doplňuje.

Nehodlá se honit

Kromě celkového vyčerpání se herečka odkazuje na to, že k ní začaly přicházet nabídky na projekty, kterým už přestávala rozumět, a tak si prý řekla, že už má věk i dostatečné profesní postavení na to, aby nemusela brát úplně vše. Je to ale opravdový důvod, proč se téměř zřekla všech pracovních aktivit? Zasvěcení tvrdí, že tento fakt u ní jistou roli určitě sehrál. Víc než ale kvůli únavě a vyčerpání se prý herečka stáhla do ústraní kvůli svému choti. Ten totiž od samého počátku vztahu s ní velmi nelibě nese, že se stal součástí mediálního humbuku.

Po boku druhého muže je prý šťastnější, ale stačí to?

Další krize na obzoru?

Už několikrát se dokonce spekulovalo, že jejich manželství prochází krizí. Opět v tom měla mít prsty profese Veroniky. Nejenže Boučkovi jakožto významnému architektovi vadí, že se musí o sobě dočítat něco v novinách, dalším kamenem úrazu měl být nedostatek společně tráveného času, právě pro velkou vytíženost herečky. Nebylo by proto divu, kdyby se Veronika rozhodla zvolnit hlavně proto, aby zachránila svůj skomírající svazek.

Osud přes kopírák

Určitě by si nerada zopakovala to, čím si prošla s exmanželem JAROSLAVEM BRABCEM (62), který ji po 30 letech vztahu podvedl s OLGOU MENZELOVOU (38). A jistojistě v tom, aby měl Brabec čas na zálety, alespoň trochu sehrál svoji roli fakt, že je Veronika neustále na place. Její aktuální volba se tolik neotáčet, je tak více než pochopitelná.

Naposledy si zahrála v seriálu Cesty domů.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden