Moje sladké tajemství

Rozpoutala Adamovská válku hereček?

Moje sladké tajemství

Každá z nich se vydala za větší popularitou po trochu jiné cestě.

Přestože jsou herečky Zlata Adamovská (61) a Eva Burešová (27) v současné době obě velmi populární, ta starší moc dobře ví, že přízeň publika se musí budovat jinak než lacinými mediálními výkřiky.

Herečka Zlata Adamovská (61), která je už roky nedílnou součástí seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, patří ke stálicím hereckého nebe už desetiletí.

Oproti ní Eva Burešová (27), hvězda seriálu Slunečná, je pro český showbyznys poměrně novou tváří. A na jejím chování je to vidět. Do ní, ale i spousty jiných kolegů si teď Zlata pěkně rýpla! A co jí tak leží v žaludku?

Svoje problémy nikomu necpe

Adamovská podle svých slov nemá pochopení pro to, když se někteří její kolegové snaží parazitovat na současné pandemii a aby si zajistili zájem médií, dopodrobna sdílejí, pokud je nemoc

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden