Můj čas na kafíčko

Rozprodává byty. Potřebuje peníze?

Finanční nouze dopadla i na celebrity! Herečka Alice Bendová (48) je nejen krásná, ale i podnikavá žena, a tak není divu, že v letech, kdy se jí dařilo, investovala do nákupu nemovitostí nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Teď se ale svých nemovitostí zbavuje, a to včetně vysněného apartmánu na Tenerife! Stojí za tím snad finanční krize, která dolehla i na Bendovou? V posledních letech se objevuje na obrazovkách jen sporadicky, její příjmy tedy nebudou patřit mezi nejstabilnější a herečka uvedla, že plno peněz už spolkla rekonstrukce jejího pražského domu.

Odmítla ale, že by za prodejem bytů stála jakákoli nouze. Přiznala ovšem, že za prodejem bytů skutečně stojí její neutěšená finanční situace. Alice Bendová se totiž rozhodla pořídit si na Kanárech bydlení nové, mnohem větší, než je její střešní apartmán s výhledem na oceán.

Herečka také uvedla, že ani za prudkého zvýšení cen si nehodlá nic odpírat a klidně bude vytápět, jak chce. Alici asi není lehké finančně uspokojit, ale patří mezi ženy, které se o sebe vždycky uměly postarat samy.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden