Roztočila to v baru

Bublinky tekly proudem. I pan Božský se najde!

Po dlouhé době vyrazila na lov. Herečka z Ordinace v růžové zahradě Mahulena Bočanová (54) je po rozchodu s posledním partnerem Petrem Hanákem (53) už rok oficiálně sama.

Věnuje se hlavně práci a své dceři Márince (19), která potřebuje zvýšenou péči. Trpí autismem a epilepsií a herečka se už smířila s tím, že s dcerou budou žít samy dvě napořád. Bočanová však muže ze svého života neodstřihla nadobro.

Navzdory osudu si s Márinkou umějí užívat.

V minulosti vystřídala několik partnerů, a přestože žádného neukazuje veřejnosti, sama není nikdy. Před pár týdny si udělala čas jen pro sebe a vyrazila s přáteli do baru. Dceru den předtím vypravila na tábor, a tak si mohla užívat do pozdních nočních hodin.

Na sociální sítí zveřejnila fotku jednoho fešáka, se kterým trávila večer. Pochlubila se, že šampaňské teklo proudem a dobře se bavila. Herečka tak konečně dostála svému předsevzetí z počátku roku, kdy si veřejně slíbila, že bude víc chodit do společnosti a najde si chlapa. Snad se jí konečně podaří najít toho pravého, který by jí byl oporou.

reklama
reklama

Komentáře