Můj kousek štěstí

Roztočila to v Praze

Je fakt, že není pasivní a snaží se, otázkou je, zda to má smysl...

Tak nám Dominika Gottová (48) zase jednou zavítala do Prahy, jak pracovně, tak za zábavou, čímž se bohužel nemyslí prohlídka exponátů v Národním muzeu či koncert ve Dvořákově síni Rudolfina.

Mistrova dcera vyrazila s kamarádkou na pivo, nezůstalo u jednoho. Přitom dcera Karla Gotta (†80) by konzumovat alkohol neměla, neboť s ním má problém a tu a tam se ocitne na odvykacích klinikách.

Tam ji bezpochyby poučili, že je třeba se alkoholickým nápojům vyhýbat širokým obloukem. Leč Mistrova dcera má se svým volným časem jiné plány. „Přece nebudeme na suchu,“ pravila vesele.

Odměnila se tak za natočení nové verze písně Pro tebe, tentokrát německé, v níž opět recituje a Gabriel Grillotti (62) zpívá. Setkala se také s maminkou Antonií Zacpalovou (87).

„Vždy si zajdeme na dobré jídlo, které obě moc milujeme,“ uvedla. A kdy se v Praze zas objeví? „Záleží na tom, kolik se manželovi podaří vydělat koncertováním v Jižní Americe. Všechno je to o penězích,“ řekla. Jenže kytarista Timo Tolkki (56) se na cestách daleko spíš zadluží, než by něco vydělal. Čekat na peníze od divokého Tima není zrovna rozumné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden