Rozumí si spolu až moc: Co spolu mají?

Zdá se, že mezi herečkami Alenou Mihulovou (54) a Jitkou Smutnou (67) vzniklo pevné pouto. Nehnou se od sebe na jevišti ani v soukromí. Je možné, že je mezi nimi víc než jen přátelství? Seznámily se před kamerou a od té doby se spolu chtějí každodenně vídat.

Když dostala Alena nabídku vybrat si partnerku do představení Přítelkyně, bylo jasné, koho zvolí. „Jsem šťastná, že teď spolu díky společnému představení budeme ještě víc. Je skvělá žena a cítím se s ní v bezpečí i na tom jevišti,“ nešetřila chválou Mihulová.

Podle slov a činů herečky si spolu rozumí snad úplně ve všem. Ani jedna z nich to nemá v životě jednoduché. Děti už mají dospělé a v lásce mají také obě smůlu. Vrána k vráně sedá Alena přišla o svou osudovou lásku Karla Kachyňu (79) před patnácti lety.

Poté si sice objevovala s nějakými muži, jenže to vždycky dopadlo špatně. Následoval rozchod a bolestivá samota, která herečku svazovala a bodala jako nůž. „Nechtěla bych být dlouhodobě sama. Jak strašně ráda mluvím, tak stejně ráda mlčím.

Nejraději mlčím s někým, s kým je mi dobře, a to mi s Jitkou je,“ svěřila se Mihulová. Stejně jako Alena, tak i Jitka moc dobře ví, jak těžká a zničující dokáže samota být. O Smutné se přitom moc dobře ví, že ji přitahují ženy.

V roce 2012 poprvé přiznala po téměř třicetiletém manželství s Jaromírem Nekudou (74), že téměř deset let žije se spisovatelkou Petrou Braunovou (52). Společně si pořídily i krásný dům, který postupně dávaly dohromady.

Teprve nedávno však vyšlo najevo, že se spolu rozešly. Dokonce už to mělo být před několika měsíci, ale na veřejnost se to dostalo až nyní. Od té doby je Smutná sama. Alespoň zatím. Může mezi nimi být milostný vztah? Obě herečky mají očividně podobný osud, zlomené srdce, a tak je celkem logické, že si spolu rozumí.

Jedna druhé pomáhá, jsou si navzájem oporou a jejich přátelství je čím dál pevnější. Navíc Jitka ví, že Aleně může cokoli říct a k její sexuální orientaci je naprosto otevřená, přistupuje k ní bez předsudků.

Chápe ji pravděpodobně i díky tomu, že její dcera Karolína (24) je také lesbička. Kdoví, jestli její otevřenost není až příliš velká. A přece jen to musela její dcera po někom zdědit. Takže možná je jejich přátelství něčím víc než jen přátelstvím.

Třeba se jejich vztah postupem proměnil.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden