Rozvedená zůstala Hana Zagorová pouhých dvacet dva hodin!

„Štefan určil datum, ale já byla vdaná. A to mi ještě těsně před rozvodem nepřijel objednaný taxík, tak jsem chytila nějaký obsazený.“

Do prvního manželství vstoupila zpěvačka Hana Zagorová (74) účelově. Když potom našla skutečného osudového muže svého života, všechno nabralo hodně rychlý spád!

Jako malá onemocněla Hana Zagorová (74) těžkou angínou. Ležela v posteli sama doma a náhle měla pocit, že je za ní v pokoji ještě někdo jiný. Pomyslela si tehdy, že si pro ni jde Smrt a bála se otočit. Možná to opravdu Smrt byla, protože se jí nablízku ocitla sympatická zpěvačka v životě ještě několikrát.

Toužila po jiné slávě

Jinak ale na své dětství vzpomínala Hana vždy jedině v dobrém. Vyrůstala v Petřkovicích, které jsou dnes součástí Ostravy. V jednom rozhovoru prohlásila, že by přála všem dětem takový život, jaký tehdy měla. „Vždycky, když vzpomínám na Petřkovice, tak mám pocit, že svítí sluníčko,“ uvedla.

Ráda se předváděla a to jí vedlo k životnímu plánu stát se herečkou. Nakročeno k tomu měla dobře. Už ve škole vyhrávala soutěže se svými básničkami a když hrála divadelní představení, publikum jí tleskalo. Tehdy netušila, že se potlesku v životě dočká ještě mnohokrát, nikoliv však za

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama