Rozvedený, ale šťastný. Plánuje druhou svatbu

Jeden z našich nejnadanějších moderátorů je i výborným režisérem a hercem. Dítěti štěstěny se zhroutil jen jeden sen: o spokojeném manželství.

Extrémně introvertní, bázlivé dítě, vždy a za všech okolností schované v koutě. Tak vzpomíná na dětství úspěšný herec, režisér, překladatel a moderátor Ondřej Sokol (50). Z pomyslné díry vylezl až na jednom z pionýrských táborů.

Dodnes neumí vysvětlit, proč dostal nápad popadnout kytaru a pokusit se napodobit Karla Gotta (†80). A stal se zázrak. Děti to bavilo, začaly se smát. A on v tu chvílo pocítil něco, co do té doby neznal, a chtěl to zažívat už pořád.

Rodák ze Šumperka měl velké štěstí, že ho maminka odmalička vodila do divadla, na hry pro dospělé. Nejdřív se omezila jen na

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama