Moje šťastná hvězda

Rozvod jako jediné řešení?

Krize v manželství Tatiany Dykové (45) a Vojtěcha Dyka (38) má v posledních týdnech vrcholit.


Herečka ze seriálu Případy mimořádně Marty má dokonce zvažovat, že se s mladším hudebníkem rozejde. Proč se jejich vztah rozpadá jako domeček z karet?


Byla to velká láska


V posledních dvanácti letech spolu tvořili pár. Kdekoli se objevili, tam působili jako zamilované hrdličky. To je ale nejspíš minulost a vše mělo začít zkraje roku, když Dyk překvapivě odešel z Hudebního divadla Karlín.


Tehdy se spekulovalo, že se tam měl zakoukat do mladší kolegyně a manželka mu dala nůž na krk – buď odejde, anebo se s ním rozvede. Ačkoli ale Dyk odešel, údajně se mu mladičkou kolegyni z hlavy dostat nepodařilo. A pokud je to pravda, nedivíme se, že to herečku trápí.


Dokážou manželství ještě zachránit?

Není to totiž poprvé, co se o Dykovi povídalo, že mu zamotala hlavu jiná žena. V době, kdy se natáčel seriál Pan profesor, se totiž říkalo, že má blízko k pohledné kolegyni Beátě Kaňokové (34). Pravda ale je, že i když novináři tehdy pátrali a snažili se je někde přistihnout, tak se jim to nepodařilo.

Klidně je tak možné, že se do žádné mladší kolegyně nezamiloval ani v divadle a všechno to jsou jen povídačky. Dykové už se navíc v minulosti jedno manželství rozpadlo. Nevyšlo jí to s filmovým producentem Pavlem Čechákem (48). A určitě by byla nerada, kdyby se to opakovalo po letech znovu

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden