Rozvod kvůli dítěti?

O svatbě herečky  s Jakubem Nvotou (43) měli někteří lidé pochybnosti od počátku. Prý se unáhlila. A vztahu už prý dnes nevěří ani sama Tereza. Je to možná jeden z důvodů, proč odmítá počít dítě.

Dlouhé dva roky se měla Tereza Kostková dávat dohromady po rozvodu s režisérem Petrem Kracikem (62), s nímž má syna Antonína (13). Přestože na ni muži stáli doslova fronty, odolávala a vyhlížela zřejmě toho pravého. Otázkou zůstává, zda jím její současný manžel Jakub Nvota je.

Proslýchá se totiž, že má k ženám stejně blízko, jako míval svého času i Kracik. Navíc si prý manželé přestávají rozumět nejen v soukromí, ale i v práci. Řada hereččiných fanoušků dodnes nechápe, proč Tereza s dalším manželstvím tolik pospíchala.

„No, nevím, vždyť je to nedávno, co spolu začali chodit, a už se vzali? Vypadá to, že Kostková je na režiséry, a tak si vzala prvního, který o ni projevil zájem,“ zněl jeden z komentářů pod článkem, který oznamoval, že se herečka vdala.

Pověst proutníka

Povolání režisér podle všeho není zdaleka to jediné, co mají její manželé společného. Nvota měl být v době jejich románku ještě ženatý, což jistě Kostkové neuniklo, ovšem jeho pověst možná ano. Podle kolegů z branže býval její současný manžel pořádný proutník, rád střídal ženy a užíval si s nimi románky, které nemívaly dlouhého trvání.

Než propadl ohnivé kráse Kostkové, stála mu po boku Lubica Čekovská (45), s níž se rovněž seznámil v divadle. Slovenská skladatelka u něj našla útěchu i s dvěma dětmi poté, co přišla na nevěru manželovi. Pokud jsou zvěsti o chování Nvoty pravdivé, čeká nejspíš Kostkovou další drsné vystřízlivění.

Nechce se ale věřit, že by po tom všem zklamání, kterého se jí v předchozím vztahu dostalo, sáhla opět po muži, jemuž věrnost mnoho neříká. Herečka prý už ve vztahu s Kracikem toužila po dalším dítěti. Chtěla pro svého jediného syna sourozence, aby nevyrůstal sám. Zdá se však, že bratříček nebo sestřička nebude.

Už prý dorodila

Na otázku, jak to vypadá s dalším těhotenstvím, odpověděla herečka velmi jasně: „Ne, určitě ne. Znám se a vím, jak na tom jsem. Ale kdyby se něco změnilo, určitě se to dozvíte!“ Co stojí za náhlou změnou?

Nevěří snad pod tíhou všech okolností svému manželství? Bojí se, že by mohla zůstat s dvěma dětmi sama? Potíž je ale v tom, že Nvota vlastní děti nemá a údajně svou ženu do mateřství tlačí, jak to jen jde. Tereza argumentuje, že po čtyřicítce už není těhotenství bezpečné ani pro matku, ani pro dítě. U Kostkové doma to pěkně vře.

reklama
reklama

Komentáře