Můj kousek štěstí
Rozvod kvůli dítěti?
Rozvod kvůli dítěti?
Ani herečka Tereza Kostková nenašla po boku Kracika štěstí

O svatbě herečky  s Jakubem Nvotou (43) měli někteří lidé pochybnosti od počátku. Prý se unáhlila. A vztahu už prý dnes nevěří ani sama Tereza. Je to možná jeden z důvodů, proč odmítá počít dítě.

Dlouhé dva roky se měla Tereza Kostková dávat dohromady po rozvodu s režisérem Petrem Kracikem (62), s nímž má syna Antonína (13). Přestože na ni muži stáli doslova fronty, odolávala a vyhlížela zřejmě toho pravého. Otázkou zůstává, zda jím její současný manžel Jakub Nvota je.

Proslýchá se totiž, že má k ženám stejně blízko, jako míval svého času i Kracik. Navíc si prý manželé přestávají rozumět nejen v soukromí, ale i v práci. Řada hereččiných fanoušků dodnes nechápe, proč Tereza s dalším manželstvím tolik pospíchala.

„No, nevím, vždyť je to nedávno, co spolu začali chodit, a už se vzali? Vypadá to, že Kostková je na režiséry, a tak si vzala prvního, který o ni projevil zájem,“ zněl jeden z komentářů pod článkem, který oznamoval, že se herečka vdala.

Pověst proutníka

Povolání režisér podle všeho není zdaleka to jediné, co mají její manželé společného. Nvota měl být v době jejich románku ještě ženatý, což jistě Kostkové neuniklo, ovšem jeho pověst možná ano. Podle kolegů z branže býval její současný manžel pořádný proutník, rád střídal ženy a užíval si s nimi románky, které nemívaly dlouhého trvání.

Než propadl ohnivé kráse Kostkové, stála mu po boku Lubica Čekovská (45), s níž se rovněž seznámil v divadle. Slovenská skladatelka u něj našla útěchu i s dvěma dětmi poté, co přišla na nevěru manželovi. Pokud jsou zvěsti o chování Nvoty pravdivé, čeká nejspíš Kostkovou další drsné vystřízlivění.

Nechce se ale věřit, že by po tom všem zklamání, kterého se jí v předchozím vztahu dostalo, sáhla opět po muži, jemuž věrnost mnoho neříká. Herečka prý už ve vztahu s Kracikem toužila po dalším dítěti. Chtěla pro svého jediného syna sourozence, aby nevyrůstal sám. Zdá se však, že bratříček nebo sestřička nebude.

Už prý dorodila

Na otázku, jak to vypadá s dalším těhotenstvím, odpověděla herečka velmi jasně: „Ne, určitě ne. Znám se a vím, jak na tom jsem. Ale kdyby se něco změnilo, určitě se to dozvíte!“ Co stojí za náhlou změnou?

Nevěří snad pod tíhou všech okolností svému manželství? Bojí se, že by mohla zůstat s dvěma dětmi sama? Potíž je ale v tom, že Nvota vlastní děti nemá a údajně svou ženu do mateřství tlačí, jak to jen jde. Tereza argumentuje, že po čtyřicítce už není těhotenství bezpečné ani pro matku, ani pro dítě. U Kostkové doma to pěkně vře.

Předchozí článek
Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz