Rozvod kvůli žárlivosti?

Z jejího manžela je rázem spisovatel.

Moderátorka taneční soutěže StarDance a hlavní hrdinka seriálu Hvězdy nad hlavou Tereza Kostková (45) je ve své práci velmi úspěšná. Bojí se snad, že zastíní manžela, a on jí uteče?

Jsou to už tři roky, co si po krátké známosti vzala slovenského režiséra Jakuba Nvotu (44). Nenápadný obrýlený sympaťák byl u nás poměrně neznámý, u našich sousedů na Slovensku se však veřejně řešilo, že ho Tereza Kostková (45) „přebrala“ hudební skladatelce a klavíristce Ľubice Čekovské (46).

Je zajímavé, že Tereza jako by slovenské tmavovlásce z oka vypadla. Při zkoušení divadelní hry se s ním tak dlouho scházela kvůli konzultacím, až se do ní zamiloval. Nvota se také zřejmě chtěl usadit spíš v Česku, protože tu má víc práce, a tak mu

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden