Rozvod na spadnutí? Vrátila se snad k bývalé lásce?

Patří mezi nejstabilnější české páry. Přesto se i nyní nad HANKOU ZAGOROVOU (73) a ŠTEFANEM MARGITOU (63) stahují mračna. Zjistili totiž, že každý má jiné plány a ambice. A nejspíš se mezi nimi objevil i někdo třetí. Jde snad o zpěvaččina dávného ctitele?

Jako krásný a pohodový pár působí už dvacet osm let. Ale jak se říká, nic netrvá věčně. Sice mezi sebou Hana Zagorová (73) a Štefan Margita (63) nějaké rozepře měli, ale nikdy nešlo o nic vážného.

S přibývajícím věkem jsou ale čím dál méně ochotní dělat ve vztahu kompromisy. Ačkoli mají spoustu společných přátel i majetku a také společnou těžce vybudovanou kariéru, údajně neváhají všeho se vzdát.

Zpěvačka prý zjistila, že lásku lze prožívat v každém věku a že stále není tak stará na to, aby ji nemohla aspoň ještě jednou zažít.

MUSEL JI DLOUHO UHÁNĚT

Vždycky oba rádi vzpomínali na den, kdy se dali dohromady. Především Hanka tuto historku velmi ráda vyprávěla, protože ji dodnes těší, že ji Margita ze začátku musel hodně uhánět.

Byla totiž provdána za charismatického tanečníka a choreografa Vlastimila Harapese (73). Byla to láska jako trám, proto se zpěvačka Margitovi zuby nehty bránila.

Dokonce chtěli adoptovat holčičku, ale to se jim nakonec nepovedlo, protože se zčistajasna objevila její příbuzná, která si ji vzala do péče.

To pro jejich vztah byla obrovská rána, ale ani jeden si nemyslí, že by to byl ten pravý důvod, kvůli kterému se rozešli. Sám Harapes tvrdí, že hlavním důvodem bylo to, že se Hanka skutečně zamilovala, ačkoli se tomu dlouho bránila.

Nakonec ji ale Margita pozval na svůj koncert a tam poprvé přeskočila jiskra i ze zpěvaččiny strany. Jenže dlouho vztah tajili. Hanka nechtěla svému manželovi ublížit.

MILENEC S MANŽELEM SE SETKALI TVÁŘÍ V TVÁŘ

Osud tomu chtěl ale tak, že jednoho dne čirou náhodou Harapes svou manželku s Margitou potkal. A okamžitě mu bylo všechno jasné. Dokonce jí ani nic nevyčítal.

Řekl jí, ať jde za hlasem svého srdce, i když ho jeho vlastní srdce nesmírně bolelo. Věděl, že nemá cenu vztah zachraňovat. Nechtěl jí šlapat po štěstí, když viděl, jak moc po své nové lásce touží.

Možná si ale svou budoucnost oba nakonec přece jen představovali jinak. Skutečnou rodinu totiž Hanka nezaložila ani s Margitou, naopak poté, co oficiálně přiznali vztah, začal zpěvák zjišťovat, že jeho vyvolená umí být pořádný generál.

ROZČILUJE HO, ŽE JE NESAMOSTATNÁ

Začala se mu plést do jeho práce, neustále prý také byla s něčím nespokojená. Jakmile neměla poslední slovo ona, bylo zle. Margitovi to však nevadilo, byl rád, že má po svém boku někoho, kdo ho dokáže vést.

Kdysi na sebe dokonce práskli, že se občas velmi drsně hádají. Někdy je to kvůli tomu, že zpěvák třeba doma přerovná nábytek k obrazu svému. Jenže Hanka nemá ráda změny, a tak je z toho tak nervózní, že dokud nábytek nevrátí na původní místo, je vzteky bez sebe.

Občas se prý ale také hádají kvůli tomu, že má Margita pocit, že se o sebe jeho žena nedokáže postarat. Kdykoli jsou totiž na dovolené v zahraničí, Hanka se ztratí. A tak ji musí hlídat na každém kroku.

Ale to se zase zpěvačce nelíbí. A už vůbec se jí nelíbí to, že ji chce Štefan nechávat doma samotnou, zatímco on bude cestovat za prací všude možně po světě.

V KOM NAŠLA OPORU?

Oba rádi cestují, a tak si společně pořídili letní sídlo ve španělské Malaze. Právě sem si rádi zvou své přátele i příbuzné, protože teplo a moře je pro ně ideální kombinací, jak trávit pohodové chvíle v okruhu milovaných lidí.

Jenže Margita přece jen jakožto operní zpěvák, nutno podotkout, že celosvětově uznávaný, cestuje o něco víc než jeho žena. Ještě před celosvětovou krizí často létal do Ameriky i do Asie.

Hanku ovšem takové cesty baví málokdy. Prý se při nich totiž nudí. Jenže doma také zůstávat nechce. Přesto tak již několikrát v minulém roce učinila a našla si tak spoustu nových přátel.

Mezi nimi se prý objevil ale někdo, kdo už kdysi Hanku miloval, a dnes, po letech, kdy se skoro nevídali, zjistil, že je stejně krásná a šarmatní, jako bývávala dříve.

Kdykoli tak Margita odcestuje za prací, má za něj prý náhradu. O koho však jde, s určitostí známo není. Nikdo ji totiž s nikým nepřistihl, ale proslýchá se, že má jít o staronovou lásku Karla Vágnera (78).

V roce 1973 totiž málem přišel o život při letecké havárii, jenže naštěstí do letadla, na rozdíl od své kapely, nenasedl.

A první, kdo ho chytl za ruku, když se o tomto neštěstí dozvěděl, byla právě Hanka. Avšak sama zpěvačka na tento vztah údajně nevzpomíná příliš v dobrém.

VZPOMNĚLA SI NA STARÉ ČASY

Dokonce popírá, že by spolu někdy něco měli. Možná ale na celou situaci změnila Hanka názor a zjistila, že po letech si s Vágnerem rozumějí tak jako kdysi, když si spolu notovali píseň Hej, mistře basů a spávali spolu v jenom vlakovém kupé, když jezdili na koncerty.

Ozývají se ale tací, kteří mají na celou situaci úplně jiný názor a tvrdí, že Hanka se mohla znovu zamilovat jenom do jediného člověka a tím je její bývalý manžel Vlastimil Harapes.

Dokonce prý tanečník svou exmanželku nikdy nepřestal milovat a tajně doufal, že se k němu Zagorová jednoho dne zase vrátí. A když si teď údajně nerozumí s Margitou, je možné, že hledá útočiště u muže, se kterým jí kdysi bylo nejlépe.

Ovšem Margita umí být pořádně ješitný a nevěru by nejspíš neunesl. Sám se v minulosti zmínil, že pro něj bylo nemožné smířit se s množstvím nápadníků, kteří se kolem jeho ženy točí.

Je to šarmatní dáma a všichni na ni pějí chválu. Se spoustou muzikantů také měla bližší než kamarádské vztahy. Je tedy dost dobře možné, že už s Margitou nebydlí. Nebo si alespoň dávají pauzu.

LETOS BUDE VŠECHNO JINÉ

Na veřejnosti se spolu už téměř neukazují. Třeba se rozhodli jít si každý vlastní cestou, alespoň na pár týdnů nebo měsíců. Jedno známé přísloví říká, že nic netrvá věčně, a tak i když si možná jejich věrní fanoušci mysleli, že spolu budou až do konce svých dní, spíše dají za pravdu starému pravidlu.

Může se stát cokoli. I to, že krizi překonají a zase budou tím párem jako dříve. Léto nejspíš rozhodne. Oba teď příliš práce nemají, a tak mohou víc přemýšlet o osobních věcech. Určitě by jim prospěla i nějaká dovolená, jenže do zahraničí vyjet nemohou.

reklama
reklama

Komentáře