Rozvod Patrasové a Slováčka se nekoná! Udrží manželství?

Mazaný Felix to očividně hraje na obě strany! Která ho nakonec získá?

Jako na houpačce! Přesně tak vypadá manželství herečky Dády Patrasové (61) a saxofonisty Felixe Slováčka (74). Ačkoli je veřejným tajemstvím, že má muzikant poměr s výtvarnicí Lucií Gelemovou (34), se svou právoplatnou ženou Dagmar stále bydlí ve společném domě na pražských Vinohradech! A co víc! Felix se o Dádu stará jako snad nikdy předtím.

„My se teď s Felixem máme dobře,“ přiznala bez vytáček sama Dáda. Ještě aby si stěžovala, když poslušný Felix dělá, co jí na očích vidí. Naposledy třeba zrovna taxikáře, když ji vezl i s kufry na letiště a zase pro ni po příletu z Francie dojel, aby se nemusela kodrcat sama hromadnou dopravou z natáčení adrenalinové soutěže Pevnost Boyard.

Začíná to vypadat, že ať se pohledná a o poznání mladší sokyně Lucie snaží, seč může, aby měla hudebníka jen pro sebe, Felix svoji celoživotní partnerku opustit nehodlá. Opravdu jim to takhle vyhovuje? Zdá se, že je Dáda odhodlaná manžela nepustit a ani Felix už neudělá další neuvážený krok, který by  jeho žena nerozdýchala.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden