Rozvod s Vydrou?

Manželství na veřejnosti působí jako dokonalé, ale jak to vypadá za zavřenými dveřmi?

Jsou spolu více jak čtyřicet let, vzali se však až v roce 2006. Se svatbou prý váhali proto, že svému partnerovi herečka ze seriá­lu Policie Modrava nikdy plně nevěřila.

Šušká se, že Jana Boušková (69) měla dobrou intuici a její podezírání se podle všeho potvrzuje. Spekuluje se totiž o tom, že Václav Vydra (67) se má poohlížet po mladších ženách.

Loni se mluvilo o tom, že manželé čelí finančním problémům. Možná i to vztahem zamávalo.

Střídá snad herec, do něhož by to nikdo na první pohled neřekl, milenky? Něco takového by oblíbené herečce nikdo nepřál. Vždyť by to nebylo poprvé, co by něco podobného zažívala.

Její první manžel Petr Svojtku (†39), který tragicky zemřel, když se v opilosti vozil na oji tramvaje, údajně proháněl každou sukni. Pokud i nyní, žije po boku manžela, jemuž nemůže věřit, musí to být pro Bouškovou skutečně hořká pilulka a velké ponížení.

Proto se slovo rozvod skloňuje v souvislosti s tímto manželstvím stále častěji. Pro herečku je ta představa jistě o to bolestnější, když si uvědomí, že by na prahu sedmdesátky zůstala na všechno sama. Nezbývá než doufat, že řeči o hercových záletech jsou jen pouhé klepy, které jejich vztah dokáže ustát...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden