Rozvod šli Eva Pilarová a Jaromír Mayer spolu oslavit do čínské restaurace!

Svatba se konala v Paříži, ale manželství nevydrželo ani rok a půl.

Koncem šedesátých let byla Eva Pilarová (†80) už velkou hvězdou. Jaromír Mayer (78) se o to teprve snažil. Po boku slavné zpěvačky mu ale došlo, že Evu nikdy nepřekoná.

Prvním manželem Evy Pilarové byl kontrabasista Milan Pilar. Jemu vděčila za to, že ji přivedl do divadla Semafor, kde začala její skvělá kariéra. Bohužel se od něho dočkala i podrazu.

Vzali se v roce 1960, narodil se jim syn, ale tři měsíce po porodu Milan bez varování emigroval do Německa. Rozvádět se pak museli na dálku. Eva kvůli tomu, že manžel utekl za hranice, měla velké osobní i profesionální problémy.

Málem šla do vězení!

Později málem došlo k tomu, že se Eva provdala za rockera Pavla Sedláčka (80). Na svatbě už byli skoro domluveni, jenže se stal malér. Pavel si chtěl kupovat auto, k čemuž potřeboval západní valuty. Eva mu sehnala

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden