Můj kousek štěstí

Rozvod už je vážně na spadnutí?

On touží po svobodě, ona je příliš emotivní... kam až to může zajít? Už teď vztah nazývají Itálií!

Půjdou od sebe?! Otázka možná není „jestli“, ale „kdy“. Alespoň v tom smyslu se o jejich vztahu nyní spekuluje. Možná se pokusí manželství slepit, mají hned dva krásné důvody.

Další slavné manželství, kterému hrozí rozvod? Dvojice se už delší dobu netají tím, že v jejich domácnosti není nouze o hádky. Teď to navíc vypadá, že hlavním tématem těchto dohadů může být nedůvěra.

Proslýchá se, že hvězda seriálu ZOO, Michae­la Tomešová (32), se měla sblížit s kolegou ze seriálu, Romanem Zachem (50), s nímž v ZOO tvoří zamilovanou dvojici. Samozřejmě, může jít pouze jen o klepy, ovšem možná právě tento moment spustil další události.

Objevují se spekulace, že jí manžel, sympatický herec ze Slunečné Roman Tomeš (35), oplácí stejnou mincí. Přitom to ještě donedávna vypadalo, že jejich sedmileté manželství je plné lásky. Nyní to ale vypadá, že se manželé začínají vzájemně ignorovat.

Dělá si, co chce

Odpovídalo by tomu i prohlášení Tomeše o tom, že si bude dělat co chce. Například, když chce přespat u kamaráda, je mu dle jeho slov jedno, jestli mu to žena schválí nebo ne.

„Když jí to vadí, tak se domů stejně nevrátím. Jsme svobodní jedinci, co si mohou dělat, co chtějí,“ řekl. Zároveň přiznal, že v manželství se často hádají, což je podle něj dobře, protože jinak by vztah nemohl fungovat.

Zajímavá teorie. Sem tam nějaká hádka asi může pročistit vzduch, ale permanentní krize a problém s důvěrou? To je spíše cesta k podpisu rozvodových papírů.

Proč mu to trpí?

Nikdo by se asi příliš nedivili, kdyby hercovo „přespání u kamaráda“ ve skutečnosti znamenalo úplně něco jiného. Kdoví, s kým noci mimo domov tráví... Někteří lidé se pozastavují nad tím, že mu to manželka stále trpí.

Ano, mohou být na volnosti domluveni. Přece jen se brali mladí a hned v krátkém sledu se jim narodily dvě děti. Možná se nyní dohodli, že si ještě budou užívat života.

Do toho ale nezapadají občasné žárlivé scény Tomešové, které sem tam podpoří i na sociálních sítích. Přesto se ovšem zdá, že mají ještě šanci manželství udržet. Vždyť vychovávají dvě krásné děti. Kristián (6) a Jonáš (4) jsou možná tím největším důvodem, proč jsou stále spolu.

Miminko?

A hlavně mohou být motivací, proč některé věci změnit. Změny by ale měly přijít co nejdřív. Třeba by tomu pomohlo i další miminko.

Pro herečku by to sice znamenalo přerušit na čas kariéru. V minulosti ale už dokázala, že jí to nedělá problém. V případě, že by se jim podařilo udržet rodinu pohromadě, byla by to nakonec jen malá oběť.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden