Rozvod Zdenu Studenkovou finančně vyčerpal tak, že musela jít do podnájmu!

První manželství vzdala po roce a od té doby nechce alkoholiky ani vidět!

Herečka Zdena Studenková (65), hvězda filmů S tebou mě baví svět nebo Anděl s ďáblem v těle, neměla jednoduché začátky. Silná vůle jí ale pomohla udělat kariéru – a později také prosadit si mladšího partnera!  

Šťastné dětství krásné herečky Zdeny Studenkové (65) brutálně přervala jedna noc, když jí bylo devět let. Tehdy si pro jejího otce přišli muži od Státní bezpečnosti. Tři měsíce ani maminka, ani Zdena nevěděly, co s ním je.

Dopadlo to špatně: tatínek dostal kvůli politickým důvodům pět let tvrdého kriminálu. Mělo to dopad i na školní život malé Zdeny. Ředitelka z ní chtěla udělat černou ovci. Tím ale vyvolala

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden