Rozvodu s Davidem Prachařem předcházel v životě Dany Batulkové jiný krutý osobní šok!

Dům, který patřil jejím předkům, vyhořel úplně do základů!

Nečekané kroky občas přijdou od nejbližšího člověka. Herečka Dana Batulková (62) to zažila, když její manželství s Davidem Prachařem (61) skončilo kvůli nevěře!

Možná nevíte, že skutečné křestní jméno Dany Batulkové zní trochu jinak, než jak ho léta známe. Ona sama to také léta netušila - až v dospělosti zjistila, že je vlastně Danuše. Musela si pak nechat přepsat všechny doklady. Otec jí prozradil, že jméno vybral podle jednoho polského historického románu.

Dala přednost roli matky

Jméno Dana pochází z hebrejštiny a znamená „soudkyně“. V životě populární herečky se určitě objevilo více situací, kdy měla právo soudit druhé za to, co jí provedli. Ta největší je veřejně známá: šlo o rozpad jejího manželství.

Otázkou, na kterou zná odpověď jedině ona sama, je, jestli na něm rovněž nenesla vinu. Dlouhá léta to vypadalo, že vztah Dany s potomkem slavného hereckého rodu Davidem Prachařem patří v rámci showbyznysu k těm manželstvím, která se obejdou bez skandálů.

Poté, co se vzali a narodil se jim syn Jakub (37), pochopila Dana, že být

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden