Rozvrací Tereze Kostková snad další vztah?

Jednoho muže už kdysi od jiné ženy odlákala

Zdá se, že přátelství mezi TEREZOU KOSTKOVOU (39) a jejím kolegou ALEŠEM HÁMOU (42) začíná být intimní. Dvojice se vídá velmi často a už se nejednou nechali nachytat při polibku.

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Tohle přísloví pro známou herečku asi moc neplatí. Když před lety začala randit s PETREM KRACÍKEM (57), všichni ji varovali, že vztah nevydrží. V té době byl totiž divadelní režisér zadaný a po dlouhých 17 letech opustil kvůli Tereze svou přítelkyni VERONIKU GAJEROVOU (53).

Výčitky svědomí se u Kostkové očividně nekonaly a se svou novou láskou se v roce 2006 postavila před oltář. Ovšem přesně, jak ostatní předpokládali, manžel ji začal podvádět, stejně jako kdysi podváděl tehdejší partnerku s ní.

Po deseti letech se na konci loňského roku dohodli na rozvodu, který zatím sice probíhá v klidu, jednoduché to ale nemá ani jeden z nich a přáteli rozhodně nezůstávají. Navenek se ale snaží rozdávat úsměvy a situaci tak alespoň trochu zjednodušit především pro jejich osmiletého syna ANTONÍNA.

Jak to dopadne? Krásná herečka nikdy neměla o zájem mužů nouzi. Otázkou tedy zůstává, proč opět loví v řadách těch zadaných. S Alešem se vídají už roky na divadelních prknech a nikdy se netajili tím, že k sobě mají blízko a v soukromém životě jsou přáteli.

Tenhle vztah už ale na pouhé přátelství moc nevypadá a Alešova manželka GABRIELA z toho určitě nebude dvakrát nadšená. Tereza by navíc tentokrát ještě přitvrdila a nejenže by někomu přebrala partnera, ale odlákala by tím také otce od rodiny.

Háma vychovává syny JÁCHYMA (13) a MIKULÁŠE (7). Kostková je po odloučení od Kracika na všechno sama, a tak je další možností, že Aleš je pouze přítel na svém místě a snaží se jí od starostí ulehčit. Nezbývá tedy než ještě chvíli vyčkat a čas nám ukáže, jak to mezi nimi doopravdy je.

Aleš Háma s rodinou.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden