Rozvrátí pro své štěstí manželství?

Extravagantní herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (44) už očividně nepláče nad rozvodem a možná už tajně spřádá plány, jak ulovit nového milence. Zdá se, že už si chce své štěstí vybojovat za každou cenu.

Ještě nedávno to vypadalo, že se herečka Kateřina Kaira Hrachovcová (44) snad nikdy nevzpamatuje z loňského rozvodu s veterinářem Janem Herčíkem (61), který ji údajně opustil kvůli zákaznici, než přišla do jeho ambulance se svými domácími mazlíčky.

Veterinář ji opustil údajně kvůli jedné ze svých zákaznic.

Starší veterinář zajišťoval Kateřině životní jistotu skoro čtrnáct let, přičemž se ze dne na den se musela smířit s tím, že je opět na vše sama. Během roku se však zdálo, jakoby se snad herečka dočista zbláznila.

Upnula se k esoterice, svým zvířatům a prezentovala se tak, že s chlapy do konce svého života skoncovala. V poslední době se ale zdá, že se dokázala ze zklamání oklepat. Září štěstím Hrachovcová se zčistajasna přestala tvářit jako „bláznivka“, dokonce se na sociálních sítích začala vyjadřovat jako celkem kultivovaný člověk a zdá se, že se naplno vrhla do práce a fanoušci ji obdivují čím dál tím více.

Poté, co ji Herčík opustil, se upnula na esoteriku a své domácí mazlíčky.

Působí vyrovnaně a vůbec nešetří úsměvy. Je tedy skoro více než jasné, že se v jejím životě muselo odehrát něco velmi zásadního, co její negativní pohled na svět najednou tak změnilo. A samozřejmě se spekuluje o tom, že v tom bude mít prsty nějaký nový chlap.

Bohužel je ale dost možné, že tato láska či žhavý románek, který ji udělal opět tak šťastnou, nebude úplně tak v pořádku. Může být totiž pravdou to, že si Kateřina pomýšlí na nějakého svého zadaného kolegu.

Na koho z nich má spadeno? S největší pravděpodobností se bude jednat o někoho, kdo se motá okolo seriálu Krejzovi, kde herečka ztvárňuje ztřeštěnou sousedku Martu Flanderkovou. Jak se ale proslýchá, možná se nekouká pouze po svých hereckých kolezích, ale loví ve vyšších vodách, a to v zákulisí seriálu.

Dokonce je možné, že má namířeno až na hlavního scenáristu a autora námětu, spisovatele Reného Decastela (45), který je ovšem ženatý s moderátorkou Evou Decastelo (40). Nikdo si však není jistý tím, zda to mezi nimi v poslední době klape bez problémů, protože se Eva začala chovat opravdu zvláštně, jako by chtěla získat manžela zpět na svoji stranu a ukázat mu, jaký kus ženské má doma.

Mění se kvůli němu před očima? Dokonce se zdá, jako by obě ženy začaly v poslední době šílet s razantními změnami svého vzhledu. Probíhá snad skutečný souboj o spisovatelovu pozornost? Eva si totiž přednedávnem obarvila vlasy na zrzavo a neopomněla k tomu dodat, že právě tato barva jejího manžela doslova „rajcuje“.

Navíc na sobě začala neskutečně dřít a stále se fanouškům chlubí, jak tráví čas ve fitness centru. Korunu celému snažení dodala tím, že se nechala opět vyfotit pro pánský časopis v opravdu odvážných pózách.

Chtěla ho snad donutit žárlit? Pozadu totiž nezůstává ani Kateřina, která má momentálně opravdu luxusní postavu, kterou by jí mohly závidět i dvacetileté ženy a překvapivě i více zženštila a skutečně září půvabem.

Občas laškuje také s hercem Čtvrtníčkem.

Bolest z dalšího zklamání Spekuluje se i o tom, že právě možná díky tomuto románku menší roli v Krejzových dostala. Pokud se ale bezhlavě zamilovala, může také tvrdě narazit, a v jejím případě už by to mohlo mít celkem fatální následky.

Měla by si možná uvědomit, že sama trpěla, když její manželství někdo rozvrátil, a proto by se neměla upínat na to, že zkusí to samé udělat někomu jinému. Je ovšem pravděpodobné, že pokud se dočká dalšího krutého zklamání, uzavře se ještě více do sebe a možná bude dělat ještě větší šílenosti, než jaké vyváděla do teď.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden